Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Chodzież, Oleśnica

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Chodzież, obręb Oleśnica, nr działki: 437/3 o pow. ewid. 0,5837. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5837 w tym w użytkach rolnych (0,5837 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1H/00033408/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

97,65 zł/m²

5 837 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chodzież, Oleśnica

Cena wywoławcza:

570 000 zł

97,65 zł/m²

5 837 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czarnków, Gajewo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki, gmina Czarnków, obręb Gajewo, nr działki: 181/6 o pow. ewid. 3,5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3,5300 w tym w użytkach rolnych (3,5300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO2T/00036318/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 600 zł

4,95 zł/m²

35 300 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czarnków, Gajewo

Cena wywoławcza:

174 600 zł

4,95 zł/m²

35 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Nałęcza

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Szamocin, obręb Nałęcza, nr działki: 72/4 o pow. ewid. 0,1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1400 w tym w użytkach rolnych (0,1400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1H/00031763/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

5,43 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Nałęcza

Cena wywoławcza:

7 600 zł

5,43 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Nałęcza

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Szamocin, obręb Nałęcza, nr działek: 73/2 o pow. ewid. 0,5000, 73/5 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5600 w tym w użytkach rolnych (0,5600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO1H/00031763/8, PO1H/00031763/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

15,89 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Nałęcza

Cena wywoławcza:

89 000 zł

15,89 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czerniejewo

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ MIASTA I GMINY CZERNIEJEWO

ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości,

niżej wymienionych działek gruntu:

DZIAŁKA NR 521/14, pow. 1,0748 ha, cena wywoławcza netto 110 zł/m2

1. Data i godzina przetargu (oznaczenie przetargu): 09.04.2026 r. godz. 09:00 (V przetarg).

2. Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości: Czerniejewo, Działka nr 521...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 228 zł

11,00 zł/m²

10 748 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerniejewo
Przetarg na działkę

Czerniejewo

Cena wywoławcza:

118 228 zł

11,00 zł/m²

10 748 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerniejewo
Przetarg na dom

kępiński, gm. Perzów, Perzów

Wójt Gminy Perzów ogłasza

I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejscowości Perzów, stanowiącej własność Gminy Perzów

Nieruchomość, znajdująca się pod adresem Perzów 114, nr dz. 121, o pow. 0,6000 ha, obręb geodezyjne Perzów nr KW KZ1E/00005054/0, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. 136,10 m² w zabudowie wolnostojącej, budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Na nieruchomości znajdują się dwa budynki ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 780 000 zł

13 079 zł/m²

136 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Perzów
Przetarg na dom

kępiński, gm. Perzów, Perzów

Cena wywoławcza:

1 780 000 zł

13 079 zł/m²

136 m²

Wójt Gminy Perzów ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Perzów
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski, Szczecińska

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi
na sprzedaż nieruchomości położonych w Ostrowie Wielkopolskim
W dniu 9 kwietnia 2026 roku odbędą się drugie ustne nieograniczone przetargi na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonych przy ulicach: Szczecińskiej, Grunwaldzkiej, Bałtyckiej, Lubelskiej w Ostrowie Wielkopolskim:

Numer
działki
(obręb)
26/11
(0028)

Powierzchnia
0,2207 ha

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa położona w strefie pośredniej miasta Ostr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

840 000 zł

381 zł/m²

2 207 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski, Szczecińska

Cena wywoławcza:

840 000 zł

381 zł/m²

2 207 m²

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/11
(0028)

Powierzchnia
0,2207 ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/14
(0028)

Powierzchnia
0,1234
ha

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa położona w strefie pośredniej miasta Os...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

510 000 zł

413 zł/m²

1 234 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Cena wywoławcza:

510 000 zł

413 zł/m²

1 234 m²

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/14
(0028)

Powierzchnia
0,1234
ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski, Bałtycka

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/16
(0028)

Powierzchnia
0,2416 ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

920 000 zł

381 zł/m²

2 416 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski, Bałtycka

Cena wywoławcza:

920 000 zł

381 zł/m²

2 416 m²

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/16
(0028)

Powierzchnia
0,2416 ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/18
(0028)

Powierzchnia
0,2262 ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

870 000 zł

385 zł/m²

2 262 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Cena wywoławcza:

870 000 zł

385 zł/m²

2 262 m²

Starosta Ostrowski ogłasza ustne nieograniczone przetargi

Numer
działki
(obręb)
26/18
(0028)

Powierzchnia
0,2262 ha

Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Komorowo

...odbędzie się dnia 08 kwietnia 2026 roku o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wolsztynie, Rynek 1, pok. nr 48, II piętro (sala sesyjna).

6. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w podanej wyżej wysokości na konto Urzędu Miejskiego w Wolsztynie Santander Bank Polska S.A. o/Wolsztyn nr 40 1090 1607 0000 0000 6000 5544 w terminie do dnia 01 kwietnia 2026 roku.

7. Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej numerem ew. 226/59 położon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 832 300 zł

166 zł/m²

23 050 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolsztyn
Przetarg na działkę

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Komorowo

Cena wywoławcza:

3 832 300 zł

166 zł/m²

23 050 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolsztyn
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Rożnowo

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r. o godzinie 900 w Urzędzie Miejskim w Obornikach (sala sesyjna).
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium na przedmiotową nieruchomość w wysokości 20% ceny wywoławczej, które
należy wpłacić w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Obornikach PKO BP S. A. O/ Oborniki 63 1020 4128
0000 1002 0006 9955 w terminie do dnia 1 kwietnia 2026 r. Za datę wniesienia wadium, uznaje się datę wpływu wymaganej kwoty
na wskazany rachunek....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

151 zł/m²

1 058 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Rożnowo

Cena wywoławcza:

160 000 zł

151 zł/m²

1 058 m²

na wskazany rachunek....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Kiszewo

0000 1002 0006 9955 w terminie do dnia 1 kwietnia 2026 r. Za datę wniesienia wadium, uznaje się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazany rachunek.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

136 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Kiszewo

Cena wywoławcza:

170 000 zł

136 zł/m²

1 246 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Cena wywoławcza:

175 000 zł

138 zł/m²

1 266 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Kiszewo

Cena wywoławcza:

175 000 zł

138 zł/m²

1 266 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Cena wywoławcza:

260 000 zł

193 zł/m²

1 346 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Bogdanowo

Cena wywoławcza:

260 000 zł

193 zł/m²

1 346 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości