Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

słupecki, gm. Strzałkowo, Paruszewo

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Strzałkowo, obręb Paruszewo, nr działki: 77/20 w udziale 9638/19403 o pow. ewid. 0,0674. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0335. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00029623/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 200 zł

141 zł/m²

335 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupecki, gm. Strzałkowo, Paruszewo

Cena wywoławcza:

47 200 zł

141 zł/m²

335 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Stawiszyn, Petryki

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kaliski, gmina Stawiszyn, obręb Petryki, nr działek: 231/38 w udziale 1067/14310 o pow. ewid. 0,1634, 231/28 w udziale 1/18 o pow. ewid. 0,1276. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0193. Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr KZ1A/00046716/4, KZ1A/00046715/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 400 zł

681 zł/m²

193 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Stawiszyn, Petryki

Cena wywoławcza:

131 400 zł

681 zł/m²

193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Wilczyn, Kopydłowo

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Wilczyn, obręb Kopydłowo, nr działki: 11/20 w udziale 4/13 o pow. ewid. 0,0195. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0060. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 56769. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 400 zł

1 140 zł/m²

60 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Wilczyn, Kopydłowo

Cena wywoławcza:

68 400 zł

1 140 zł/m²

60 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kępiński, gm. Perzów, Trębaczów

Wyciąg z ogłoszenia

Wójt Gminy Perzów ogłasza

I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej,

położonej w miejscowości Trębaczów stanowiącej własność Gminy Perzów

Lokal położony w Trębaczowie 30 lok 4, na działce gruntu oznaczonej geodezyjnie w obrębie Trębaczów numerem 680/3 o powierzchni 0,2388 ha, zapisanej w księdze wieczystej numer KZ1E/00052494/0 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, budowli i innych urządzeń oraz udziałem we wspó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

568 000 zł

2 621 zł/m²

217 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Perzów
Przetarg na obiekt / lokal

kępiński, gm. Perzów, Trębaczów

Cena wywoławcza:

568 000 zł

2 621 zł/m²

217 m²

Wyciąg z ogłoszenia

Wójt Gminy Perzów ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Perzów
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Pępowo, Pępowo

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Pępowo, ul. St. Nadstawek
6 (sala posiedzeń) w dniu 08.04.2026 r. o godzinie 10.00
Warunkiem niezbędnym uczestniczenia przez osoby fizyczne i prawne w ogłoszonym przetargu jest:
1. Uiszczenie wskazanego wyżej wymienionego wadium pieniężnego przelewem na rachunek
bankowy Urzędu Gminy Pępowo w PKOBP O/Gostyń nr konta 15 1020 3121 0000 6502 0004
8108 do dnia 31.03.2026 r.
2.Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Gminy Pęp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 700 zł

167 zł/m²

1 038 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pępowo
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Pępowo, Pępowo

Cena wywoławcza:

173 700 zł

167 zł/m²

1 038 m²

6 (sala posiedzeń) w dniu 08.04.2026 r. o godzinie 10.00
8108 do dnia 31.03.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pępowo
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Radzyny

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r. o godz. 11°° w siedzibie Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury przy ul. Nowowiejskiej 15 w Kaźmierzu (pałac).

Wysokość wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej. Wadium należy wpłacić na określony nr działki. Wpłata wadium musi nastąpić najpóźniej do dnia 3 kwietnia 2026 r. na konto nr 83 9072 0002 0200 0273 2000 0005 Bank Spółdzielczy Duszniki O/Kaźmierz (adres - Urząd Gminy Kaźmierz ul. Szamotulska 20). Za datę wpłaty przyjmuję się datę wpływu środków n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

50,45 zł/m²

1 328 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kaźmierz
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Radzyny

Cena wywoławcza:

67 000 zł

50,45 zł/m²

1 328 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kaźmierz
Przetarg na działkę

Leszno, Osiecka

...odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Wydziału Architektury Planowania Przestrzennego i Budownictwa na II piętrze w budynku Urzędu Miasta Leszna przy Al. Jana Pawła II.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Oferta na zakup nieruchomości przy ul.Osieckiej” do dnia 2 kwietnia 2026 r. w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Leszna, Aleje Jana Pawła II 21, pok. nr 16 (I piętro).

Oferta powinna zawierać:

1) imię, nazw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

597 000 zł

345 zł/m²

1 732 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Osiecka

Cena wywoławcza:

597 000 zł

345 zł/m²

1 732 m²

Oferta powinna zawierać:

1) imię, nazw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Wilda, os. Dębina

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Biuro Araszkiewicz Nieruchomości ogłasza przetarg dwuetapowy na sprzedaż prawa we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Dębina" w Poznaniu.

Przedmiotem przetargu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. os. Dębina 8/32. Mieszkanie wymaga gruntownej modernizacji, co daje możliwość zaaranżowania wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji – przekażemy szczegółowe ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

407 000 zł

8 474 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Wilda, os. Dębina

Cena wywoławcza:

407 000 zł

8 474 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Wilda, os. Dębina

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przedmiotem przetargu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. os. Dębina 8/8. Mieszkanie wymaga gruntownej modernizacji, co daje możliwość zaaranżowania wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji – przekażemy szczegółowe i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

393 000 zł

8 196 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Wilda, os. Dębina

Cena wywoławcza:

393 000 zł

8 196 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Gruntowice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Gruntowice, nr działki: 30/2 o pow. ewid. 0,0053. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0053 w tym w użytkach rolnych (0,0053 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058017/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 200 zł

60,38 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Gruntowice

Cena wywoławcza:

3 200 zł

60,38 zł/m²

53 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Gruntowice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Gruntowice, nr działki: 30/3 o pow. ewid. 0,0249. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0249 w tym w użytkach rolnych (0,0249 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058017/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 800 zł

35,34 zł/m²

249 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Gruntowice

Cena wywoławcza:

8 800 zł

35,34 zł/m²

249 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec, Grylewo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Wągrowiec, obręb Grylewo, nr działki: 133 o pow. ewid. 1,1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,1000 w tym w użytkach rolnych (1,1000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00056811/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

441 000 zł

40,09 zł/m²

11 000 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec, Grylewo

Cena wywoławcza:

441 000 zł

40,09 zł/m²

11 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Turek, Korytkowska

...odbędzie się PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej zadrzewionej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Turek, oznaczonej w obrębie „B” ewidencji gruntów miasta Turku numerem geodezyjnym 852/2 o pow. 0,0684 ha położonej w Turku przy ul. Korytkowskiej, dla której Sąd Rejonowy w Turku prowadzi księgę wieczystą o nr KN1T/00028376/7.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Turku pn. „Rejon ulic Górniczej i Przemys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

73,10 zł/m²

684 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Turku
Przetarg na działkę

Turek, Korytkowska

Cena wywoławcza:

50 000 zł

73,10 zł/m²

684 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Turku
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Rokosowo

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w obrębie Rokosowo,  gmina Poniec, powiat gostyński, województwo wielkopolskie. Udział w działce nr 185/3 o pow. 0,0749 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1Y/00022667/3 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gostyniu.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 600 zł

50,20 zł/m²

749 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Rokosowo

Cena wywoławcza:

37 600 zł

50,20 zł/m²

749 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Bojanowo, Golina Wielka

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca pomieszczenie gospodarcze o pow. zabudowy 19,00 m2, pow. użytkowa 15,78 m2 wraz z  udziałem w gruncie wynoszącym 1/1 cz., położone w miejscowości Golina Wielka, gm. Bojanowo, pow. rawicki, na działce nr 58/37 o pow. 0,0027 ha dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Rawiczu księga wieczysta nr PO1R/00030059/2.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 000 zł

333 zł/m²

27 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Bojanowo, Golina Wielka

Cena wywoławcza:

9 000 zł

333 zł/m²

27 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości