Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łazarz, Antoniego Małeckiego

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności lokalu mieszkalnego nr ***położonego przy ul. Antoniego Małeckiego ***w Poznaniu o powierzchni użytkowej 168,88 m2, dla którego Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** b) udział w wysokości 16888/191212 udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

914 988 zł

5 446 zł/m²

168 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łazarz, Antoniego Małeckiego

Cena wywoławcza:

914 988 zł

5 446 zł/m²

168 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Międzychód

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat międzychodzki, gmina Międzychód, obręb Międzychód, nr działek: 1384 o pow. ewid. 0,1447, 1381 o pow. ewid. 0,0817. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2264 w tym w użytkach rolnych (0,2264 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO2A/00017883/1, PO2A/00017883/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

6,18 zł/m²

2 264 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzychód

Cena wywoławcza:

14 000 zł

6,18 zł/m²

2 264 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Zbąszyń, obręb Nowe Jastrzębsko, nr działki: 23 o pow. ewid. 0,5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5000 w tym w użytkach rolnych (0,5000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1N/00046910/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Kołaczkowo, obręb Sokolniki, nr działki: 322/2 o pow. ewid. 0,5800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5800. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 5438. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Nowy Tomyśl, obręb Boruja Nowa, nr działki: 339/3 o pow. ewid. 0,2659. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2659 w tym w użytkach rolnych (0,0825 o symbolu R, 0,1834 o symbolu S). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Masanów

...odbędzie się dnia 19 marca 2026 r. o godz. 10:00 w budynku Urzędu Gminy w Sieroszewicach, ul. Ostrowska 65, pok. Nr 7.

5. Cena wywoławcza zbywanej nieruchomości wynosi – 8.000,00 zł (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100)

UWAGA:

Sprzedaż zwolniona od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 775 ze zm. ).

6. Warunkiem do wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie w pieniądzu wadium w wysokości 800,00 zł (słownie: osi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

8,89 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Masanów

Cena wywoławcza:

8 000 zł

8,89 zł/m²

900 m²

UWAGA:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kleczew, Genowefa

Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kleczew.
1. Przedmiot przetargu

Oznaczenie nieruchomości
(numer działki, obręb, księga
wieczysta)
137/17, obręb Genowefa, KN1N/00064811/8
Powierzchnia [ha] 0,0446
Opis nieruchomości
Nieruchomość położona jest we wschodniej części województwa
wielkopolskiego, w powiecie konińskim, na terenie gminy Kleczew,
w miejscowości Genowefa. W bezpośrednim otoczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 360 zł

27,71 zł/m²

446 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Kleczewie
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kleczew, Genowefa

Cena wywoławcza:

12 360 zł

27,71 zł/m²

446 m²

nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kleczew.
1. Przedmiot przetargu

Oznaczenie nieruchomości
(numer działki, obręb, księga
wieczysta)
137/17, obręb Genowefa, KN1N/00064811/8
Powierzchnia [ha] 0,0446
Opis nieruchomości
Nieruchomość położona jest we wschodniej części województwa
w miejscowości Genowefa. W bezpośrednim otoczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Kleczewie
Przetarg na mieszkanie

szamotulski, gm. Duszniki, Sękowo, Poznańska

...odbędzie się w dniu 19 marca 2026 r., o godz. 1000
, w siedzibie
Starostwa Powiatowego w Szamotułach, przy ul. Wojska Polskiego 4,
w budynku B, sala nr 7.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 3 usytuowany jest w budynku wielorodzinnym o dwóch
kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczonym (piwnica, parter, poddasze),
położonym w Sękowie, gmina Duszniki, przy ul. Poznańskiej 1, na działce
oznaczonej ewidencyjnie jako:
jednostka ewidencyjna: Duszniki – obszar wiejski,
obręb ewidencyjny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 000 zł

2 679 zł/m²

87 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Przetarg na mieszkanie

szamotulski, gm. Duszniki, Sękowo, Poznańska

Cena wywoławcza:

234 000 zł

2 679 zł/m²

87 m² 3 pokoje

...odbędzie się w dniu 19 marca 2026 r., o godz. 1000
, w siedzibie
w budynku B, sala nr 7.
Opis nieruchomości:
oznaczonej ewidencyjnie jako:
jednostka ewidencyjna: Duszniki – obszar wiejski,
obręb ewidencyjny...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.
przy ul. Stacha Wichury 11a, 63-130 Książ Wlkp., pokój nr 7 (sala sesyjna), dnia 18 marca 2026 r.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce bądź przelewem
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 marca 2026 r. na rachunek bankowy Gminy Książ Wlkp. w SBL
Śrem o/Książ Wlkp. nr 91 9084 1026 0300 0101 2000 0010. Za termin wpłaty wadium uznaje się dzień
wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 344 zł

57,07 zł/m²

1 110 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

63 344 zł

57,07 zł/m²

1 110 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 451 zł

57,11 zł/m²

1 111 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

63 451 zł

57,11 zł/m²

1 111 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 516 zł

60,78 zł/m²

683 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

41 516 zł

60,78 zł/m²

683 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 697 zł

60,79 zł/m²

653 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

39 697 zł

60,79 zł/m²

653 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 697 zł

60,70 zł/m²

654 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

39 697 zł

60,70 zł/m²

654 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 483 zł

60,74 zł/m²

650 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

39 483 zł

60,74 zł/m²

650 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 162 zł

60,72 zł/m²

645 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Świączyń

Cena wywoławcza:

39 162 zł

60,72 zł/m²

645 m²

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

wpływu należności na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości