Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łukaszewicza

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny nr 8 położony na II piętrze budynku mieszkalnego w Poznaniu przy ul. Łukaszewicza 35b. Powierzchnia użytkowa lokalu 48,64 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka, p.pok. i korytarz. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 4,43 m2.

Dla nieruchomości sporządzono świadectwo charakterystyki energetycznej. Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU = 116,70 kWh...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

8 635 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Łukaszewicza

Cena wywoławcza:

420 000 zł

8 635 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Zachodnia

PKP Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Zachodnia 27, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 7, o powierzchni użytkowej 23,44 m2, o następującej strukturze użytkowej: pokój I - 5,36 m2; pokój II - 5,32 m2; kuchnia - 8,25 m2; łazienka z wc - 1,95 m2; korytarz - 2,29 m2, skrytka 0,27 m2.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,90 m2

Dla nieruchomości sporządzono świadectwo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

5 973 zł/m²

23 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Zachodnia

Cena wywoławcza:

140 000 zł

5 973 zł/m²

23 m² 2 pokoje

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,90 m2

Dla nieruchomości sporządzono świadectwo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krobia

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działek oznaczonych ewidencyjnie jako działki nr 69/49 o powierzchni 0,0804ha oraz nr 82/15 o powierzchni 0,0017ha.

Działki położone są przy ulicy Dworcowej, w południowo-zachodniej części Krobi, powiat gostyński, województwo wielkopolskie. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszana, na którą składają się budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z obiektami towarzyszącymi oraz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 000 zł

113 zł/m²

821 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krobia

Cena wywoławcza:

93 000 zł

113 zł/m²

821 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krobia

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych oznaczonych ewidencyjnie jako działki nr 69/14 o powierzchni 0,0109ha oraz nr 69/15 o powierzchni 0,0533ha obręb Krobia. Nieruchomości położone są przy ulicy Dworcowej, w południowo-zachodniej części Krobi, powiat gostyński, województwo wielkopolskie.
W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszana, na którą składają się budynki mieszkalne jednorodzinne wr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

114 zł/m²

642 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krobia

Cena wywoławcza:

73 000 zł

114 zł/m²

642 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Witkowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat gnieźnieński, gmina Witkowo, obręb Witkowo, nr działki: 75/32 o pow. ewid. 0,7038. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,7038. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00020314/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 382 000 zł

196 zł/m²

7 038 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Witkowo

Cena wywoławcza:

1 382 000 zł

196 zł/m²

7 038 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Strzyżewo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Zbąszyń, obręb Strzyżewo, nr działki: 1044/1 o pow. ewid. 0,1118. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1118 w tym w użytkach rolnych (0,1118 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1N/00050265/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 500 zł

108 zł/m²

1 118 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Strzyżewo

Cena wywoławcza:

120 500 zł

108 zł/m²

1 118 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Krzyż Wielkopolski, Wizany

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki, gmina Krzyż Wielkopolski, obręb Wizany, nr działki: 132/2 o pow. ewid. 0,5200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5200 w tym w użytkach rolnych (0,5200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1T/00021520/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 600 zł

23,19 zł/m²

5 200 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Krzyż Wielkopolski, Wizany

Cena wywoławcza:

120 600 zł

23,19 zł/m²

5 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Rychwał

...odbędzie się 12.01.2026 r. o godzinie 12:00 w Urzędzie Gminy i Miasta
w Rychwale, Plac Wolności 21 /sala nr 1 - sala spotkań/.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest zapoznanie się z Regulaminem przetargu ustnego
nieograniczonego oraz wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 80.000,00 zł (słownie:
osiemdziesiąt tysięcy złotych). Uchylanie się od zawarcia umowy skutkuje przepadnięciem
wadium. Wadium musi być wpłacone najpóźniej d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

805 758 zł

105 zł/m²

7 678 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Rychwał
Przetarg na działkę

Rychwał

Cena wywoławcza:

805 758 zł

105 zł/m²

7 678 m²

w Rychwale, Plac Wolności 21 /sala nr 1 - sala spotkań/.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne.
wadium. Wadium musi być wpłacone najpóźniej d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Rychwał
Przetarg na działkę

Wyrzysk

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 000 zł

93,15 zł/m²

730 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

68 000 zł

93,15 zł/m²

730 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

93,37 zł/m²

814 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

76 000 zł

93,37 zł/m²

814 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

92,52 zł/m²

789 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

73 000 zł

92,52 zł/m²

789 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

93,05 zł/m²

806 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

75 000 zł

93,05 zł/m²

806 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

93,26 zł/m²

890 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

83 000 zł

93,26 zł/m²

890 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku

Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 1MN/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na dom

Nowe Skalmierzyce

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej domem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 106,90 m2 oraz garażem o powierzchni użytkowej 30,00 m2, oznaczona jako działka nr ***/2 o powierzchni 0,0403 ha, dla której Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi księgę wieczystą ***,za najwyższą zaoferowaną cenę zakupu, nie niższą niż 350 000,00 zł.

Oferenci winni, pod rygorem niedopuszczenia do udziału w konkursie, wpłacić przed datą zło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

3 274 zł/m²

107 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Nowe Skalmierzyce

Cena wywoławcza:

350 000 zł

3 274 zł/m²

107 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Koło, Cegielniana

OGŁOSZENIE

dotyczące sprzedaży zbędnych środków trwałych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie w drodze odstąpienia od przetargu

Na podstawie § 29 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 października 1993 r. w sprawie zasad organizowania przetargu na sprzedaż środków trwałych przez przedsiębiorstwa państwowe oraz warunków odstąpienia od przetargu (Dz. U. z 1993 r. Nr 97, poz. 443 oraz z 1999 r. Nr 70, poz. 780), działając w imieniu Instytu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

945 000 zł

2 451 zł/m²

386 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Przetarg na obiekt / lokal

Koło, Cegielniana

Cena wywoławcza:

945 000 zł

2 451 zł/m²

386 m²

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości