Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Leszno, Fryderyka Chopina

Prezydent Miasta Leszna ogłasza II przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej

1.
Lokalizacja: Leszno, ul. Fryderyka Chopina.

2.
Oznaczenie
ewidencyjne nieruchomości, cena wywoławcza i kwota wadium:

Nieruchomość zapisana w KW
nr PO1L/00026968/1 (wolna od obciążeń i zobowiązań), oznaczona działką
ewidencyjną numer:

Numery działek, arkusz mapy

534, ark. m. 135

Powierzchnia

0,1057 ha

Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

422 000 zł

399 zł/m²

1 057 m²

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Fryderyka Chopina

Cena wywoławcza:

422 000 zł

399 zł/m²

1 057 m²

Prezydent Miasta Leszna ogłasza II przetarg ustny

1.
Lokalizacja: Leszno, ul. Fryderyka Chopina.

2.
Oznaczenie
ewidencyjne nieruchomości, cena wywoławcza i kwota wadium:

Nieruchomość zapisana w KW
ewidencyjną numer:

Numery działek, arkusz mapy

534, ark. m. 135

Powierzchnia

0,1057 ha

Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec

Syndyk ***w upadłości z siedzibą w Wągrowcu

oferuje do sprzedaży NIERUCHOMOŚCI wchodzące w skład masy upadłości:

1) prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr*** położonej w Wągrowcu przy ul. Gnieźnieńskiej ***i ***(***) – poz. w spisie inwentarza 2.1,

2) prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr *** położonej w Wągrowcu przy ul. Gnieźnieńskiej ***i ***(***) – poz. w spisie inwentarza 2.2

za łączną cenę nie niższą niż c...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 574 000 zł

218 zł/m²

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec

Cena wywoławcza:

3 574 000 zł

218 zł/m²

Syndyk ***w upadłości z siedzibą w Wągrowcu

za łączną cenę nie niższą niż c...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Strzyżew, Kościelna

...odbędzie się w dniu 29 grudnia 2025 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy Sieroszewice, ul. Ostrowska 65, pokój nr 7.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 900 zł

11,33 zł/m²

11 557 m²

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Strzyżew, Kościelna

Cena wywoławcza:

130 900 zł

11,33 zł/m²

11 557 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na działkę

poznański, gm. Swarzędz, Wierzonka

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza postępowanie w trybie sprzedaży z wolnej ręki w formie pisemnego konkursu ofert.

Ogólne warunki sprzedaży:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę nr***o powierzchni 7.175 m2 położoną w miejscowości Wierzonka, gm. Swarzędz, dla której Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

990 984 zł

138 zł/m²

7 175 m²

Termin: 2025-12-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Swarzędz, Wierzonka

Cena wywoławcza:

990 984 zł

138 zł/m²

7 175 m²

Ogólne warunki sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Prezydent Miasta Leszna ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.
2. Oznaczenie ewidencyjne nieruchomości, ceny wywoławcze i kwoty wadium:
Nieruchomości zapisane w KW nr PO1L/00030661/0 na arkuszu mapy nr 66, stanowią działki ewidencyjne numer:

Nr dz.
1/26
Powierzchnia
(w m2)
885
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
270 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

305 zł/m²

885 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

270 000 zł

305 zł/m²

885 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/26
Powierzchnia
(w m2)
885
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
270 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/28
Powierzchnia
(w m2)
922
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
281 000,00 Wadium
(w zł)
28 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

281 000 zł

305 zł/m²

922 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

281 000 zł

305 zł/m²

922 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/28
Powierzchnia
(w m2)
922
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
281 000,00 Wadium
(w zł)
28 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/29
Powierzchnia
(w m2)
941
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
287 000,00
Wadium
(w zł)
29 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

287 000 zł

305 zł/m²

941 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

287 000 zł

305 zł/m²

941 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/29
Powierzchnia
(w m2)
941
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
287 000,00
Wadium
(w zł)
29 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/30
Powierzchnia
(w m2)
1 023
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
305 000,00
Wadium
(w zł)
30 000,00

Postąpienie nie może ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

305 000 zł

298 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

305 000 zł

298 zł/m²

1 023 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/30
Powierzchnia
(w m2)
1 023
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
305 000,00
Wadium
(w zł)
30 000,00

Postąpienie nie może ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Prezydent Miasta Leszna ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych

Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.
Oznaczenie ewidencyjne nieruchomości, ceny wywoławcze i kwoty wadium:

Nr dz.
1/36
Powierzchnia
(w m2)
854
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
276 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wynosić mnie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

276 000 zł

323 zł/m²

854 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

276 000 zł

323 zł/m²

854 m²

Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/36
Powierzchnia
(w m2)
854
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
276 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wynosić mnie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Nr dz.
1/37
Powierzchnia
(w m2)
865
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
280 000,00
Wadium
(w zł)
27 000,00

Postąpienie nie może wynosić...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

324 zł/m²

865 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

280 000 zł

324 zł/m²

865 m²

Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/37
Powierzchnia
(w m2)
865
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
280 000,00
Wadium
(w zł)
27 000,00

Postąpienie nie może wynosić...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/38
Powierzchnia
(w m2)
877
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
284 000,00
Wadium
(w zł)
28 000,00

Postąpienie nie może wynosi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

284 000 zł

324 zł/m²

877 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

284 000 zł

324 zł/m²

877 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/38
Powierzchnia
(w m2)
877
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
284 000,00
Wadium
(w zł)
28 000,00

Postąpienie nie może wynosi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/39
Powierzchnia
(w m2)
887
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
287 000,00
Wadium
(w zł)
29 000,00

Postąpienie nie może wynosi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

287 000 zł

324 zł/m²

887 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

287 000 zł

324 zł/m²

887 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/39
Powierzchnia
(w m2)
887
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
287 000,00
Wadium
(w zł)
29 000,00

Postąpienie nie może wynosi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/40
Powierzchnia
(w m2)
899

Cena wywoławcza

291 000,00
Wadium
(w zł)
30 000,00

Postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 000 zł

324 zł/m²

899 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

291 000 zł

324 zł/m²

899 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/40
Powierzchnia
(w m2)
899

Cena wywoławcza

291 000,00
Wadium
(w zł)
30 000,00

Postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r.
o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

396 675 zł

225 zł/m²

1 763 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

Cena wywoławcza:

396 675 zł

225 zł/m²

1 763 m²

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r. o godz. 1100
w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

517 500 zł

225 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo-Osiedle

Cena wywoławcza:

517 500 zł

225 zł/m²

2 300 m²

...odbędzie się 22 grudnia 2025 r. o godz. 1100
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości