ogłasza II przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku
Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 3MW/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tereny za...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

72,03 zł/m²

2 360 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

Wyrzysk

Cena wywoławcza:

170 000 zł

72,03 zł/m²

2 360 m²

OGŁOSZENIE
Burmistrz Wyrzyska
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonej w Wyrzysku
Oznaczenie nieruchomości będącej przedmiotem przetargu:

Położenie
Obręb
0001

w jednostce oznaczonej
symbolem 3MW/U,
dla której ustalono
następujące
przeznaczenie terenu:
tereny za...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wyrzysku
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Czerniejewo, Gębarzewo

Przedmiotem sprzedaży będzie pomieszczenie mieszkalne nr 2 w budynku nr 3 o pow. użytkowej 60,4 m2 /3 pokoje, kuchnia, korytarz/ wraz z boksem gospodarczym o pow. 44,20 m2 położony w obrębie geodezyjnym Gębarzewo, w m. Gębarzewko, gmina Czerniejewo, powiat gnieźnieński – pustostan. 
Udział w działce mieszkaniowo – gospodarczej  nr 28/4 o pow. 0,1066 ha wynosi 1046/2147 cz. Nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00040081/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 000 zł

86,30 zł/m²

1 066 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Czerniejewo, Gębarzewo

Cena wywoławcza:

92 000 zł

86,30 zł/m²

1 066 m²

Pełna treść o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Łubowo

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w obrębie Łubowo,  gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, ozn. w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 406. Udział w działce nr 406 o pow. 0,0500 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00030272/1 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść wykazu w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Łubowo

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

Pełna treść wykazu w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Kruchowo

Przedmiotem sprzedaży będzie lokal mieszkalny nr 4 w budynku nr 66 o pow. użytkowej 38,60 m2 oraz boks gospodarczy o pow. 8,00 m2 położony w obrębie Kruchowo, gmina Trzemeszno, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie – pustostan. Udział w działce mieszkaniowo – gospodarczej  nr 349 o pow. 0,1100 ha wynosi 30/100 cz. Nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00052918/2 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 000 zł

57,27 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Kruchowo

Cena wywoławcza:

63 000 zł

57,27 zł/m²

1 100 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Szydłowo

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa zabudowana położona w obrębie Szydłowo,  gmina Trzemeszno, powiat gnieźnieński. Udział w działce nr 72/1 o pow. 0,2000 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00048707/9 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku.

 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

25,00 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Trzemeszno, Szydłowo

Cena wywoławcza:

50 000 zł

25,00 zł/m²

2 000 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku.

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Międzychód

...odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Międzychodzie, przy ul. 17 stycznia 143, 64-400 Międzychód [budynek „B", II piętro, sala
sesyjna 216], w dniu 4 września 2025 roku o godzinie 1000.
2. Cena wywoławcza sprzedaży prawa własności w/w nieruchomości wynosi 163.164,20 zł netto (słownie: sto sześćdziesiąt trzy tysiące sto sześćdziesiąt
cztery złote 20/100). Sprzedaż zwolniona jest z podatku VAТ.
3. W przetargu mogą brać udział osoby, które wpłacą wadium w wysokości 8.200,00 zł (s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 164,20 zł

1 348 zł/m²

121 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
Przetarg na obiekt / lokal

Międzychód

Cena wywoławcza:

163 164,20 zł

1 348 zł/m²

121 m²

sesyjna 216], w dniu 4 września 2025 roku o godzinie 1000.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
Przetarg na działkę

Międzychód

...odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Międzychodzie, przy ul. 17 stycznia 143, 64-400 Międzychód [budynek ,B", II piętro, sala
sesyjna 216], w dniu 4 września 2025 roku o godzinie 110.
2. Cena wywoławcza sprzedąży prawa własności w/w nieruchomości wynosi 141.930,00 zł netto (słownie: sto czterdzieści jeden tysięcy dziewięćset
trzydzieści złotych 00/100). Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.
3. W przetargu mogą brać udział osoby, które...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 930 zł

90,00 zł/m²

1 577 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
Przetarg na działkę

Międzychód

Cena wywoławcza:

141 930 zł

90,00 zł/m²

1 577 m²

sesyjna 216], w dniu 4 września 2025 roku o godzinie 110.
3. W przetargu mogą brać udział osoby, które...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, Kolejowa

...odbędzie się w dniu 03.09.2025r.(środa) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w
Grodzisku Wielkopolskim (II piętro). Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 27.08.2025r. (środa) do
godz. 14.00 na rachunek Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wlkp. nr 47 9063 0008 0000 0011 1100 0005. Za dzień wpłaty wadium
uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 950 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, Kolejowa

Cena wywoławcza:

200 000 zł

2 950 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 522 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 522 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, os. Wojska Polskiego

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 350 zł/m²

75 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Wielkopolski, os. Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

400 000 zł

5 350 zł/m²

75 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Cena wywoławcza:

145 000 zł

185 zł/m²

782 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Grodzisk Wielkopolski, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

145 000 zł

185 zł/m²

782 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Cena wywoławcza:

145 000 zł

185 zł/m²

782 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Grodzisk Wielkopolski, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

145 000 zł

185 zł/m²

782 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Cena wywoławcza:

160 000 zł

181 zł/m²

885 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Grodzisk Wielkopolski, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

160 000 zł

181 zł/m²

885 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Biernatowo

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

12. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 29 lipca 2025 r. do dnia 3 września 2025 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

20,31 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Biernatowo

Cena wywoławcza:

195 000 zł

20,31 zł/m²

9 600 m²

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na obiekt / lokal

Koło

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt: PO1P/GUp/5/2023 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki*** w upadłości jako całości, w rozumieniu art. 55 k.c. z wyłączeniem wierzytelności upadłego, środków finansowych znajdujących się w kasie i na rachunkach bankowych, tajemnic przedsiębiorstwa, dokumentacji księgowej, finansowej i handlowej koniecznej do dalszego prowadzenia postępowania upadłościowego oraz podlegającej archiwizacji.

Przedmiotem sprzedaży jest ***w upadłości, składaj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 946 832,62 zł

1 774 zł/m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Koło

Cena wywoławcza:

7 946 832,62 zł

1 774 zł/m²