Przetargi KOWR: Czerniejewo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Czerniejewo

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa  niezabudowana położona w obrębie Czerniejewo, gm. Czerniejewo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 160/7. Udział w działce nr 160/7 o pow. 0,0856 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00038464/0 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 300 zł

80,96 zł/m²

856 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czerniejewo

Cena wywoławcza:

69 300 zł

80,96 zł/m²

856 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czerniejewo

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa  niezabudowana położona w obrębie Czerniejewo, gm. Czerniejewo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, ozn. w ewidencji gruntów jako działka nr 160/7 o pow. 0,0856 ha. Nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1G/00038464/0 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

81,78 zł/m²

856 m²

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czerniejewo

Cena wywoławcza:

70 000 zł

81,78 zł/m²

856 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości