Przetargi nieruchomości: Kazimierz Biskupi

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026r., (piątek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Kazimierzu
Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
Wcześniejsze przetargi odbyły się w dniu 17.03.2025r., oraz 7.11.2025r, i zakończyły się wynikiem
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Kazimierz Biskupi, obręb Kazimierz Biskupi, nr działki: 259/2 o pow. ewid. 0,0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0200 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1N/00057059/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 400 zł

12,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

2 400 zł

12,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Kazimierz Biskupi, obręb Kazimierz Biskupi, nr działki: 256/4 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0600 w tym w użytkach rolnych (0,0600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1N/00057059/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

8,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

5 100 zł

8,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi, Malczewskiego 11

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt: XI GUp 1004/20 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Malczewskiego 11 w Posadzie, gm. Kazimierz Biskupi, obręb: Sokółki, pow. koniński, woj. wielkopolskie, na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 180/26 o powierzchni 0,0821 ha dla którego Sąd Rejonowy w Koninie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Minimalna cena sprzed...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

399 100 zł

4 421 zł/m²

90 m² 4 pokoje

Termin: 2024-08-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Cena wywoławcza:

399 100 zł

4 421 zł/m²

90 m² 4 pokoje

OPIS OFERTY

Minimalna cena sprzed...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

INWESTUJ W CENTRUM POLSKI
Grupa Kapitałowa ZEPAK oferuje atrakcyjne tereny inwestycyjne w Wielkopolsce, w powiatach konińskim i tureckim, w gminach Kleczew, Kazimierz Biskupi oraz miejscowości Warenka:

L.P.
NAZWA
POWIERZCHNIA DZIAŁEK [HA]
SZACOWANA CENA NETTO TYS. PLN
Wadium
tys. PLN NUMERY KW

1.
Budynek biurowy w Kleczewie
0,8085
2 438,28
244,00
KN1N/00080824/0

2.
Budynek wielofunkcyjny w Kleczewie
0,8182
2 315,28
232,00
KN1N/00080827/1
KN1N/00080824/0
KN1N/00045689/4

3.
Kompleks inwestycyj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 045 040 zł

1 214 zł/m²

14 036 m²

Termin: 2021-09-10

Organizator przetargu:
Grupa Kapitałowa ZEPAK
Przetarg na obiekt / lokal

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

17 045 040 zł

1 214 zł/m²

14 036 m²

tys. PLN NUMERY KW

1.
Budynek biurowy w Kleczewie
0,8085
2 438,28
244,00
KN1N/00080824/0

2.
Budynek wielofunkcyjny w Kleczewie
0,8182
2 315,28
232,00
KN1N/00080827/1
KN1N/00080824/0
KN1N/00045689/4

3.
Kompleks inwestycyj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-10

Organizator przetargu:
Grupa Kapitałowa ZEPAK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości