Przetargi nieruchomości: gm. Stare Miasto

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (29.01.2026). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. 9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 263 zł

53,36 zł/m²

867 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

Cena wywoławcza:

46 263 zł

53,36 zł/m²

867 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Projekt Mielno sp. z o.o.
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (29.01.2026).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9) Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 116 zł/m²

283 m² 5 pokoi

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 116 zł/m²

283 m² 5 pokoi

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (30.04.2025 r.).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 116 zł/m²

283 m² 5 pokoi

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 116 zł/m²

283 m² 5 pokoi

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (10.04.2025 r.).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 263 zł

53,36 zł/m²

867 m²

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

Cena wywoławcza:

46 263 zł

53,36 zł/m²

867 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Lisiec Wielki

...odbędzie się w pok. nr 112, I piętro budynku Starostwa Powiatowego we Wrześni przy ulicy Fryderyka Chopina 10.
2. W przetargu mogą wziąć udział właściciele nieruchomości przyległych do sprzedawanej nieruchomości, którzy nie zalegają z zapłatą z tytułu bezumownego korzystania z części przedmiotowej nieruchomości.
3. Komisja przetargowa nie później niż dzień przed wyznaczonym terminem przetargu zamieści w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu obsługującego właściwy org...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

448 679 zł

104 zł/m²

4 298 m²

Termin: 2024-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe We Wrześni
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Lisiec Wielki

Cena wywoławcza:

448 679 zł

104 zł/m²

4 298 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe We Wrześni
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (21.11.2024 r.).

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 115 zł/m²

283 m² 10 pokoi

Termin: 2024-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 115 zł/m²

283 m² 10 pokoi

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Barczygłów

...odbędzie się w dniu 20.11.2024 roku o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Stare Miasto, sala nr 108.

Lokalizacja: woj. wielkopolskie, pow. koniński, gmina Stare Miasto, obręb Barczygłów.

Lp.

Obręb

Nr działki

Pow. w [ha]

Cena wywoławcza za wszystkie działki w [zł]

Wadium łącznie

w [zł]

Księga wieczysta

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania

1.

Barczygłów

377

0,5700

881.608,00 + podatek VAT

132.241,00

KN1N/00069363/7

Nieruchomość stanowi własność Gminy Stare Miasto.

Dział ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

881 608 zł

155 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Stare Miasto
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Barczygłów

Cena wywoławcza:

881 608 zł

155 zł/m²

5 700 m²

Lp.

Obręb

Nr działki

Pow. w [ha]

Cena wywoławcza za wszystkie działki w [zł]

Wadium łącznie

w [zł]

Księga wieczysta

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania

1.

Barczygłów

377

0,5700

881.608,00 + podatek VAT

132.241,00

KN1N/00069363/7

Nieruchomość stanowi własność Gminy Stare Miasto.

Dział ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Stare Miasto
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (03.10.2024 r).

*** Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 927 zł

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin, Południowa

Cena wywoławcza:

598 927 zł

*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 115 zł/m²

283 m² 10 pokoi

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koniński, gm. Stare Miasto, Żychlin

Cena wywoławcza:

598 927 zł

2 115 zł/m²

283 m² 10 pokoi

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Lisiec Mały

...odbędzie się w dniu 23 maja 2024 roku o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Stare Miasto, sala nr 108.

Lokalizacja: woj. wielkopolskie, pow. koniński, gmina Stare Miasto, obręb Lisiec Mały.

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania

1.

Lisiec Mały

191, 312

5,5200

570.000,00

(+ podatek VAT)

85.500,00

*** Nieruchomość stanowi własność Gminy Stare Miasto.

Dział III i IV księgi wieczystej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

10,33 zł/m²

55 200 m²

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Stare Miasto
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Lisiec Mały

Cena wywoławcza:

570 000 zł

10,33 zł/m²

55 200 m²

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania

1.

Lisiec Mały

191, 312

5,5200

570.000,00

(+ podatek VAT)

85.500,00

*** Nieruchomość stanowi własność Gminy Stare Miasto.

Dział III i IV księgi wieczystej ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Stare Miasto
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Stare Miasto

Syndyk ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 4/16 części w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Stare Miasto, gmina Stare Miasto, powiat koniński, stanowiącej działkę nr 1246/10, o powierzchni 0,3394 ha, dla której Sąd Rejonowy w Koninie prowadzi księgę wieczystą o nr *** za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 18.735,00 zł brutto. Zgodnie z uchwałą rady Gminy Stare Mia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 735 zł

6,00 zł/m²

3 394 m²

Termin: 2022-08-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koniński, gm. Stare Miasto, Stare Miasto

Cena wywoławcza:

18 735 zł

6,00 zł/m²

3 394 m²