Przetargi nieruchomości: gm. Szydłowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

pilski, gm. Szydłowo, Pokrzywnica, Składowa

W toku postępowania upadłościowego dłużnika:*** w upadłości, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomość opisaną poniżej.

Przedmiot sprzedaży:

Nieruchomość składająca się z działki gruntu nr: ***9 o pow. 5612 m² zabudowana dwoma budynkami magazynowymi, znajdująca się w PILE przy ul. Składowej ***(powiat pilski, woj. wielkopolskie).

OPIS:

Nr KW: *** prowadzonej przez SĄD REJONOWY W PILE, VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH

GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 255 000 zł

402 zł/m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

pilski, gm. Szydłowo, Pokrzywnica, Składowa

Cena wywoławcza:

2 255 000 zł

402 zł/m²

Przedmiot sprzedaży:

OPIS:

GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Zawada

...odbędzie się w dniu 20 listopada 2025 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile, przy
al. Niepodległości 33/35, w sali nr 39 i rozpocznie się o godzinie 900

2. Dostęp do drogi publicznej.
Działka 174/2 położona w miejscowości Zawada, gmina Szydłowo posiada dostęp do drogi gminnej nr G131157P (działka nr 183).
3. Obciążenia oraz zobowiązania.
Sprzedaż nieruchomości odbędzie się zgodnie ze stanem istniejącego uzbrojenia podziemnego i nadziemnego terenu. Nabywca będzie zobowiązany
zap...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 000 zł

122 zł/m²

648 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pile
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Zawada

Cena wywoławcza:

79 000 zł

122 zł/m²

648 m²

2. Dostęp do drogi publicznej.
3. Obciążenia oraz zobowiązania.
zap...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pile
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Zawada

...odbędzie się w dniu 10 lipca 2025 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile, przy
al. Niepodległości 33/35, w sali nr 39 i rozpocznie się o godzinie 900.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 7 900,00 zł (słownie: siedem tysięcy dziewięćset
złotych 00/100), które należy wnieść w terminie do dnia 7 lipca 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 000 zł

122 zł/m²

648 m²

Termin: 2025-07-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pile
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Zawada

Cena wywoławcza:

79 000 zł

122 zł/m²

648 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pile
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

...odbędzie się 23 KWIETNIA 2025 R. O GODZ. 10:00
W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W JARACZEWIE 11b, 64-930 SZYDŁOWO

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości z zaokrągleniem do pełnych
złotych (kolumna 6 w tabeli) na konto Gminy Szydłowo – Nadnotecki Bank Spółdzielczy 95 8937 0007 0000 1674 2000 0040 najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2025 r.
W tytule wpłaty wadium należy podać numer działki, położenie oraz imię i nazwi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 500 zł

71,67 zł/m²

1 807 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szydłowo, pow. pilski, woj. wielkopolskie
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

129 500 zł

71,67 zł/m²

1 807 m²

...odbędzie się 23 KWIETNIA 2025 R. O GODZ. 10:00
W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W JARACZEWIE 11b, 64-930 SZYDŁOWO

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szydłowo, pow. pilski, woj. wielkopolskie
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/79 o pow. ewid. 0,0918. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0918 w tym w użytkach rolnych (0,0918 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 500 zł

13,62 zł/m²

918 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

12 500 zł

13,62 zł/m²

918 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/82 o pow. ewid. 0,1012. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1012 w tym w użytkach rolnych (0,0606 o symbolu R, 0,0406 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

13,64 zł/m²

1 012 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

13 800 zł

13,64 zł/m²

1 012 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/14 o pow. ewid. 0,0506. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0506 w tym w użytkach rolnych (0,0506 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

13,83 zł/m²

506 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

7 000 zł

13,83 zł/m²

506 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/31 o pow. ewid. 0,1087. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1087 w tym w użytkach rolnych (0,1087 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 800 zł

13,62 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

14 800 zł

13,62 zł/m²

1 087 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/36 o pow. ewid. 0,0825. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0825 w tym w użytkach rolnych (0,0825 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 300 zł

13,70 zł/m²

825 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

11 300 zł

13,70 zł/m²

825 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/32 o pow. ewid. 0,0702. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0702 w tym w użytkach rolnych (0,0702 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 700 zł

13,82 zł/m²

702 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

9 700 zł

13,82 zł/m²

702 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/83 o pow. ewid. 0,0905. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0905 w tym w użytkach rolnych (0,0270 o symbolu R, 0,0635 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 300 zł

13,59 zł/m²

905 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

12 300 zł

13,59 zł/m²

905 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/78 o pow. ewid. 0,0590. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0590 w tym w użytkach rolnych (0,0590 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 200 zł

13,90 zł/m²

590 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

8 200 zł

13,90 zł/m²

590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/33 o pow. ewid. 0,0844. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0844 w tym w użytkach rolnych (0,0844 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 500 zł

13,63 zł/m²

844 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

11 500 zł

13,63 zł/m²

844 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/71 o pow. ewid. 0,0548. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0548 w tym w użytkach rolnych (0,0548 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

13,87 zł/m²

548 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

7 600 zł

13,87 zł/m²

548 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo, obręb Stara Łubianka, nr działki: 5/77 o pow. ewid. 0,0833. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0833 w tym w użytkach rolnych (0,0833 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1I/00016489/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 400 zł

13,69 zł/m²

833 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Szydłowo, Stara Łubianka

Cena wywoławcza:

11 400 zł

13,69 zł/m²

833 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości