Przetargi nieruchomości: zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

...odbędzie się 15 maja 2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27XXXXX111XXXXX187 - do dnia 11 maja 2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

2. przedłożenie komisji przetargowej przed otwarciem przetargu:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na dom

Świnoujście, Miodowa

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r.o godzinie 12:00 - w sali szkoleniowej w siedzibie TBS Lokum sp. z o.o.

Cena wywoławcza: 549 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

549 000 zł

3 475 zł/m²

158 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
TBS Lokum Sp. z o.o.
Przetarg na dom

Świnoujście, Miodowa

Cena wywoławcza:

549 000 zł

3 475 zł/m²

158 m²

Cena wywoławcza: 549 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
TBS Lokum Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
nleruchomoścl gruntowej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc) Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Blaly Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PFZ Blaly Bór.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmłotem sprzedaży będzle nleruchomość określona w wykazie z dnła 20.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.9.2026.PT, opubllkowanym w dniu 23.03.2026 r., w skład które...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecineckl, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.4.2026.MC, opublikowanym w dniu 06.03.2026 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 820 zł

96,19 zł/m²

3 252 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

312 820 zł

96,19 zł/m²

3 252 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.5.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

618 430 zł

100 zł/m²

6 172 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

618 430 zł

100 zł/m²

6 172 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy m. Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona, w wykazie z dnia 28.11.2025 r.
KOS,WKUZ.SZ.4240.W.179.2025.MC, opublikowanym w dniu 01.12.2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 230 zł

49,30 zł/m²

1 607 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

79 230 zł

49,30 zł/m²

1 607 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenle gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.5.2026.MC, opublikowanym w dnlu 06.03.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

316 510 zł

87,24 zł/m²

3 628 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

316 510 zł

87,24 zł/m²

3 628 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.goleniowski, gmina Nowogard,obr.Osowo, dz.nr 14/42,pow.0,5625 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 632 zł

8,65 zł/m²

5 625 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

Cena wywoławcza:

48 632 zł

8,65 zł/m²

5 625 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nleruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powlat szczécinecki, pochodzącej ze zlikwldowerego PGR Przybrda II.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 20.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.10.2026.PT, opublikowanym w dnlu 23.03.2026 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnoścl Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PGR Biały Bór SO S.P.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 22.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.206.2025.PT, оpublikowanym w dniu 22.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej ntezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy m. Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno,
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.11.2025 r. nr
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.188.2025.MC, оpublikowanym w dnlu 01.12.2025 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 600 zł

49,29 zł/m²

1 615 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

79 600 zł

49,29 zł/m²

1 615 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Koszalin (m.p) powiat Koszalin, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Mścice.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.08.2025 r.
nr KOS.WKUZ.4240.W.132.2025.JN.N.1, opublikowanym w dniu 05.09.2025 r., ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomośc nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.180.2025.MC, оpublikowanym w dniu 01.12.2025 r., ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 600 zł

43,64 zł/m²

2 351 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

102 600 zł

43,64 zł/m²

2 351 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.4240.W.133.2025.JN.N.1, opublikowanym w dniu 05.09.2025 r., ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.4.2025.DM.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

730 483 zł

115 zł/m²

6 380 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

730 483 zł

115 zł/m²

6 380 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości