Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowa niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego inne tytuły.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025 r.
KOS.WKUZ.BI.4240.W.57.2025.MT, opublikowanym w dniu 29.12.2025 r., w skład której wchodzą:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 696 zł

24,41 zł/m²

6 173 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Pomianowo

Cena wywoławcza:

150 696 zł

24,41 zł/m²

6 173 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Czarnowęsy

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Stanomino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 12.03.2026 r.
KOS.WKUZ.BI.4240.W.3.2026.MT, opublikowanym w dniu 13.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 940 zł

4,66 zł/m²

10 283 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Czarnowęsy

Cena wywoławcza:

47 940 zł

4,66 zł/m²

10 283 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Buczek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 12.03.2026 r. nr
KOS.WKUZ.BI.4240.W.4.2026.MT, opublikowanym w dniu 13.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 930 zł

29,96 zł/m²

2 801 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Buczek

Cena wywoławcza:

83 930 zł

29,96 zł/m²

2 801 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. nr
KOS.WKUZ.BI.4240.W.40.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12,2025 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Lulewice

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 806 zł

3,80 zł/m²

15 464 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Lulewice

Cena wywoławcza:

58 806 zł

3,80 zł/m²

15 464 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenle gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. KOS.WKUZ.BI.4240.W.42.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12.2025 г., w skład której...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Dargikowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości
wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 640 zł

25,13 zł/m²

861 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Dargikowo

Cena wywoławcza:

21 640 zł

25,13 zł/m²

861 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Cena wywoławcza:

172 940 zł

33,49 zł/m²

5 164 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Buczek

Cena wywoławcza:

172 940 zł

33,49 zł/m²

5 164 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości