Przetargi KOWR: Białogórzyno

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. nr
KOS.WKUZ.BI.4240.W.40.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12,2025 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenle gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. KOS.WKUZ.BI.4240.W.42.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12.2025 г., w skład której...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości