Licytacje komornicze: domy Biesiekierz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w 76-039 Biesiekierz ***, gminie Biesiekierz, pow. koszalińskim, woj. zachodniopomorskim, stanowiąca działkę gruntu nr *** w obr. 0039 Biesiekierz o pow. 0,0854 ha, zabudowane murowanym budynkiem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej parterowym o p.u. 60,05 m2 i budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 25 m2.

***Adres nieruchomości***
B...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

154 500 zł

2 573 zł/m²

60 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

Cena wywoławcza:

154 500 zł

2 573 zł/m²

60 m²

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości***
B...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK