Syndyk sprzeda: domy Gręboszów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym położonej w Kolonii Drużbice, gm. Drużbice. KW nr ***.

Podstawowym kryterium przy wyborze oferty jest zaoferowana najwyższa cena.

Cena wywoławcza wynosi 497.800,00 złotych (słownie: czterysta dziewięćdziesiąt siedem tysięcy osiemset zł). Wszelkie koszty zawarcia umowy obciążają nabywcę.

Ofertę wraz z wymaganymi zgodnie z regulaminem sprzedaży, dokumentami nale...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

497 800 zł

3 052 zł/m²

163 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

497 800 zł

3 052 zł/m²

163 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza wynosi 459.600,00 złotych (słownie: czterysta pięćdziesiąt dziewięć tysięcy sześćset złotych). Wszelkie koszty zawarcia umowy obciążają nabywcę.

Ofertę wraz z wymaganymi zgodnie z regulaminem sprzedaży, dokumentami n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

459 600 zł

2 598 zł/m²

177 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

459 600 zł

2 598 zł/m²

177 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości