Licytacje komornicze: domy gm. Gidle

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Ojrzeń

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

OJRZEŃ ***, GM. GIDLE

zabudowane działki nr ***/*** i ***/*** o łącznej pow. 0,1184 ha, obręb 0018 Włynice. Na działce znajduje

się murowany, dwukondygnacyjny, budynek mieszkalny, opow. użytkowej 193 m2 i pow. zabudowy 117

m2. Budynek w zabudowie wolnostojącej, ze strychem użytkowym, niepodpiwniczony, został wzniesiony

w końcu latach 70 ubiegłego wieku. Na działce znajduje się również murowany budynek garażowy, o

pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

358 050 zł

1 855 zł/m²

193 m²

Termin: 2026-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Ojrzeń

Cena wywoławcza:

358 050 zł

1 855 zł/m²

193 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice, Słoneczna

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Słoneczna 76, Kajetanowice ,działka nr 663, 996, 1044, 1054, 97-540 Gidle, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 75 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 50 066,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysoko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 066,67 zł

Termin: 2024-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice, Słoneczna

Cena wywoławcza:

50 066,67 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Gidle, Pławińska

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Pławińska, 97-540 Gidle , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana: a). murowanym wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym, aktualnie jednorodzinnym (funkcjonującym w przeszłości jako budynek wielorodzinny),...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

267 333,33 zł

1 024 zł/m²

261 m²

Termin: 2023-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Gidle, Pławińska

Cena wywoławcza:

267 333,33 zł

1 024 zł/m²

261 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice, Słoneczna 76

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Słoneczna 76, Kajetanowice ,działka nr 663, 996, 1044, 1054, 97-540 Gidle , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 75 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 56 325,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysok...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 325 zł

Termin: 2022-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice, Słoneczna 76

Cena wywoławcza:

56 325 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Gidle, Pławińska

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana: a). murowanym wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym, aktualnie jednorodzinnym (funkcjonującym w przeszłości jako budynek wielorodzinn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

300 750 zł

1 152 zł/m²

261 m²

Termin: 2022-11-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Gidle, Pławińska

Cena wywoławcza:

300 750 zł

1 152 zł/m²

261 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Pławno, Działkowa

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Działkowa ***,Pławno, 97-540 Gidle , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , RADOMSKO, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr 2319 o pow.0,30 ha zabudowana dwukondygnacyjnym murowanym budynkiem mieszkalnym o pow.użytkowej 153,60 m2 realizowanym w latach 2000-2003 ,który nie został oddany do użytkowania.Budynek wykonany w t...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

199 000 zł

1 296 zł/m²

154 m²

Termin: 2022-08-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

radomszczański, gm. Gidle, Pławno, Działkowa

Cena wywoławcza:

199 000 zł

1 296 zł/m²

154 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości