Licytacje komornicze: domy Książ Wielki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

miechowski, gm. Książ Wielki, Książ Wielki

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***/*** O POWIERZCHNI 0,1359 HA

Działka nr ***/*** o powierzchni 0 ha 13 a 59 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 178,80 m2, zlokalizowana w centralnej części miejscowości Książ Wielki.

Adres nieruchomości
Książ Wielki, 32-210 Książ Wielki, poczta Książ Wielki

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

593 250 zł

3 318 zł/m²

179 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

miechowski, gm. Książ Wielki, Książ Wielki

Cena wywoławcza:

593 250 zł

3 318 zł/m²

179 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***/*** O POWIERZCHNI 0,1359 HA

Adres nieruchomości
Książ Wielki, 32-210 Książ Wielki, poczta Książ Wielki

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK