Przetargi i licytacje: domy Wrocław

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

Wrocław, Stabłowice, Jeżowska

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI *** OSOBY FIZYCZNEJ NIERPOWADZĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ OFERUJE DO SPRZEDAŻY Z WOLNEJ RĘKI NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANĄ DOMEM JEDNORODZINNYM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – UL. JEŻOWSKA WROCŁAW - STABŁOWICE

Syndyk masy upadłości *** oferuje do sprzedaży z wolnej ręki nieruchomość obejmującą działkę nr ***AM-31 o powierzchni 861 m2 obręb Stabłowice, gmina Wrocław objętej księgą wieczystą nr ***.

Na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

848 300 zł

5 449 zł/m²

156 m² 6 pokoi

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Przetarg na dom

Wrocław, Stabłowice, Jeżowska

Cena wywoławcza:

848 300 zł

5 449 zł/m²

156 m² 6 pokoi

Na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Bieńkowice, Społeczna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Społeczna ***, 52-123 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/0.

Opis nieruchomości:
Licytowana nieruchomość (działka nr ***/1, AM-25) to zabudowany grunt o powierzchni 0,0231 ha zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w układzie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

700 500 zł

3 368 zł/m²

208 m² 4 pokoje

Termin: 2025-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Bieńkowice, Społeczna

Cena wywoławcza:

700 500 zł

3 368 zł/m²

208 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Ludwika Rydygiera

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 12 września 2025 r.

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Ludwika Rydygiera

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

Informacje o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Nowy Dwór, Nowodworska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 9 września 2025 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 000 zł

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Nowy Dwór, Nowodworska

Cena wywoławcza:

75 000 000 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Irysowa

- nieruchomości położonej przy Irysowa ***, Suchy Dwór, 52-200 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/6.

Opis nieruchomości:
nieruchomość oznaczona jako grunty orne o łącznej powierzchni 0,0900 ha, nr działki ***/3, na której usytuowany jest budynek mieszkalny, dwukondygnac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

767 250 zł

2 pokoje

Termin: 2025-08-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Irysowa

Cena wywoławcza:

767 250 zł

2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, M. Konopnickiej

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. M. Konopnickiej ***, Bogunów, 55-020 Żórawina, dla którego Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/0.

Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie zwartej z innym budynkiem w granicach działki o numerze ***/1 AM-1 i powierzchni 739m2, u...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 666,67 zł

2 pokoje

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, M. Konopnickiej

Cena wywoławcza:

200 666,67 zł

2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Ratyń, Gromadzka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 5 sierpnia 2025 r.

Informacje o nieruchomości mo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Ratyń, Gromadzka

Cena wywoławcza:

900 000 zł

Informacje o nieruchomości mo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Kleczków, Kleczkowska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 30 czerwca 2025 r
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 940 000 zł

Termin: 2025-06-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Kleczków, Kleczkowska

Cena wywoławcza:

1 940 000 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Lakiernicza

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.06.2025).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ninie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 401 265 zł

7 647 zł/m²

314 m² 5 pokoi

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Wrocław, Lakiernicza

Cena wywoławcza:

2 401 265 zł

7 647 zł/m²

314 m² 5 pokoi

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Stabłowice, BEŻOWA

- nieruchomości położonej przy BEŻOWA ***, 54-046 WROCŁAW, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/0.

Opis nieruchomości:
Dla sprzedawanej nieruchomości Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/0. Działk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 189 500 zł

5 217 zł/m²

228 m²

Termin: 2025-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Stabłowice, BEŻOWA

Cena wywoławcza:

1 189 500 zł

5 217 zł/m²

228 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Strachocin, Osadnicza

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 11 czerwca 2025 r.

`

Informac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

970 000 zł

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Strachocin, Osadnicza

Cena wywoławcza:

970 000 zł

`

Informac...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Poświętne, Sulejowska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 10 czerwca 2025 r.

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Poświętne, Sulejowska

Cena wywoławcza:

550 000 zł

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Stabłowice

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI PRZEMYSŁAWA WLACHA OSOBY FIZYCZNEJ NIERPOWADZĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ OFERUJE DO SPRZEDAŻY Z WOLNEJ RĘKI NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANĄ DOMEM JEDNORODZINNYM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ UL. JEŻOWSKA WROCŁAW - STABŁOWICE

Syndyk masy upadłości *** oferuje do sprzedaży z wolnej ręki nieruchomość obejmującą działkę nr ***AM-31 o powierzchni 861 m2 obręb Stabłowice, gmina Wrocław objętej księgą wieczystą nr ***. Na działce, pod adresem ul. Jeżowska ***, posadowiono dom jednorodzinn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

998 000 zł

6 411 zł/m²

156 m² 6 pokoi

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Przetarg na dom

Wrocław, Stabłowice

Cena wywoławcza:

998 000 zł

6 411 zł/m²

156 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Krzyki, Rosponda

- nieruchomości położonej przy Rosponda ***, 52-419 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 53-412 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/1.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***, na której znajduje się nieruchomość, jest w kształcie regularnego wieloboku- prostokąt, który pozwolił na dość efektywne wykorzystanie jej zabud...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

4 692 zł/m²

250 m² 7 pokoi

Termin: 2025-05-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Krzyki, Rosponda

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

4 692 zł/m²

250 m² 7 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Ratyń, Gromadzka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 24 kwietnia 2025 r.

Informa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

660 000 zł

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Ratyń, Gromadzka

Cena wywoławcza:

660 000 zł