Licytacje komornicze: domy gm. Zawoja

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***PRAWO WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, GMINA ZAWOJA, POWIAT SUSKI OBJĘTEJ KW NR *** ***

prawo własności nieruchomości położonej w miejscowości Zawoja, gmina Zawoja, powiat suski objętej kw nr ***

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

377 890 zł

2 817 zł/m²

134 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

377 890 zł

2 817 zł/m²

134 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Zawoja, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objęt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

425 126,25 zł

3 169 zł/m²

134 m² 4 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

425 126,25 zł

3 169 zł/m²

134 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Skawica, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Skawica, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

475 085,33 zł

3 913 zł/m²

121 m² 5 pokoi

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

Cena wywoławcza:

475 085,33 zł

3 913 zł/m²

121 m² 5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

- nieruchomości położonej przy *** Skawica, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Skawica, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

292 777,33 zł

5 pokoi

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

Cena wywoławcza:

292 777,33 zł

5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

- nieruchomości położonej przy ***, 34-221 Skawica, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Skawica, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objętej księgą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

329 374,50 zł

2 713 zł/m²

121 m² 6 pokoi

Termin: 2025-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

Cena wywoławcza:

329 374,50 zł

2 713 zł/m²

121 m² 6 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Skawica, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, położonej w miejscowości Skawica, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objętej księgą wieczystą nr *** prowadzonej przez Sąd Rejonowy Wydział IV Ksiąg Wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

288 535,50 zł

2 377 zł/m²

121 m²

Termin: 2023-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

Cena wywoławcza:

288 535,50 zł

2 377 zł/m²

121 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Skawica, 34-221 Zawoja , dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Skawica, 34-221 Zawoja) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości położonej w miejscowości Skawica, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objętej księgą wieczystą nr *** prowadzonej przez Sąd Rejonowy Wydział IV Ksiąg Wieczystych w Suchej Beskid...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

249 318 zł

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Skawica

Cena wywoławcza:

249 318 zł

...pierwsza licytacja