Licytacje komornicze: domy Zawoja

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***PRAWO WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, GMINA ZAWOJA, POWIAT SUSKI OBJĘTEJ KW NR *** ***

prawo własności nieruchomości położonej w miejscowości Zawoja, gmina Zawoja, powiat suski objętej kw nr ***

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

377 890 zł

2 817 zł/m²

134 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

377 890 zł

2 817 zł/m²

134 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
34-222 Zawoja, poczta Zawoja

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/3.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości, nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Zawoja, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objęt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

425 126,25 zł

3 169 zł/m²

134 m² 4 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

425 126,25 zł

3 169 zł/m²

134 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości