Przetargi: domy Nadarzyn

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (12.03.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (09.10.2025).
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Irysowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (02.10.2025 r.).
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

552 436 zł

4 217 zł/m²

131 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Irysowa

Cena wywoławcza:

552 436 zł

4 217 zł/m²

131 m² 3 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Irysowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (20.03.2025 R.).

7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

552 436 zł

4 217 zł/m²

131 m² 3 pokoje

Termin: 2025-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Irysowa

Cena wywoławcza:

552 436 zł

4 217 zł/m²

131 m² 3 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (13.02.2025).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (05.12.2024). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (17.10.2024 R.).

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 888 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 888 zł/m²

178 m² 4 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, ul. Irysowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (10.10.2024 r.).

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

3 939 zł/m²

131 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, ul. Irysowa

Cena wywoławcza:

516 000 zł

3 939 zł/m²

131 m² 3 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa 35

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (27.06.2024 r).

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

959 000 zł

5 641 zł/m²

170 m² 5 pokoi

Termin: 2024-06-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn, Lipowa 35

Cena wywoławcza:

959 000 zł

5 641 zł/m²

170 m² 5 pokoi

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-27

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości