Syndyk sprzeda: domy gm. Borkowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Borkowice

Kontakt telefoniczny: 603945525

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Borkowice, gmina Dłutów, objętej księgą wieczystą ***: Działka nr ***(zabudowana)
Powierzchnia: 4559 m²
Cena wywoławcza: 982 000,00 zł
W ramach postępowania oferowane są również inne działki (zarówno zabudowane, jak i niezabudowane).
???? Szczegółowa lista wszystkich nieruchomości dostępna jest na stronie: www.galazkaupadlosci.pl

Warunki udzia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

982 000 zł

215 zł/m²

1 pokój

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Borkowice

Cena wywoławcza:

982 000 zł

215 zł/m²

1 pokój

Kontakt telefoniczny: 603945525

Powierzchnia: 4559 m²
Cena wywoławcza: 982 000,00 zł

Warunki udzia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Borkowice

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Syndyk Masy Upadłości *** w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RA1R/GUp-s/180/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:
1) Prawa własności nieruchomości składającej się z działki nr ew. 228/6, obręb Wymysłów, miejscowość Krasna Góra, gmina Borkowice, powiat przysuski, województwo mazowieckie, o powierzchni 973 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***, zabudowanej budynkiem drewnianym o powierzchni 35,48 m2,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 240 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Borkowice

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 240 zł/m²

36 m² 1 pokój

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Krasna Góra

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) Prawa własności nieruchomości składającej się z działki nr ew. 228/6, obręb Wymysłów, miejscowość Krasna Góra, gmina Borkowice, powiat przysuski, województwo mazowieckie, o powierzchni 973 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***, zabudowanej budynkiem drewnianym o powierzchni 35,48 m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 257 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

przysuski, gm. Borkowice, Krasna Góra

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 257 zł/m²

35 m² 1 pokój

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości