Przetargi i licytacje: domy opolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Byczyna, Miechowa

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy ,Miechowa 46-220 Byczyna, dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. M. Curie - Skłodowskiej 15, Kluczbork, 46-200 Kluczbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 377 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 251 333,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

251 333,33 zł

Termin: 2021-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Byczyna, Miechowa

Cena wywoławcza:

251 333,33 zł

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Olszanka, Przylesie

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ***,Przylesie, 49-351 Olszanka, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Przy Sądzie Rejonowym w Brzegu (adres: ul. ul.Chrobrego 31, Brzeg, 49-300 Brzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Księga wieczysta obejmuje nieruchomość gruntową, stanowiącą rolę, pastwisko i teren zabudowany w roli,łącznego obszaru 0,4400 ha,na którą składają się dwie działkiz arkusza mapy 1 obrębu 0955 Przylesie w gminie Lubsza, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

133 400 zł

878 zł/m²

152 m²

Termin: 2021-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Olszanka, Przylesie

Cena wywoławcza:

133 400 zł

878 zł/m²

152 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Nysa, 11 Listopada

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. położonej przy 11 Listopada 36A, 48-304 Nysa, dla której SĄD REJONOWY NYSA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , NYSA, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 766 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 574 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 76 600,00 zł. Rę...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

574 500 zł

Termin: 2021-11-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Nysa, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

574 500 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Nysa, 11 Listopada

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

574 500 zł

Termin: 2021-11-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Nysa, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

574 500 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

strzelecki, gm. Zawadzkie, Żędowice, Opolska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Opolska, 47-120 Żędowice, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa na działkach nr: 1432 a.m. 6, 1893 a.m. 7, 1897 a.m. 7, 1913 a.m. 7, obręb 0092, Żędowice o łącznej powierzchni 2,2921 ha. Działka nr 1432 a.m. 6 niezabudowana w użytkowaniu rolnym o powierzchni 1,0154 ha oznaczo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

384 000 zł

2 887 zł/m²

133 m²

Termin: 2021-11-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

strzelecki, gm. Zawadzkie, Żędowice, Opolska

Cena wywoławcza:

384 000 zł

2 887 zł/m²

133 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

namysłowski, gm. Świerczów, Świerczów, Brzeska

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec *** sygn. akt V GUp 20/18 of sprzeda w drodze konkursu ofert w trybie z wolnej ręki,

2. Prawo własności nieruchomość objętej księgą wieczystą o numerze KW *** w granicach działki nr 243, o pow.0,3600 ha z karty mapy 1, obręb Świerczów, zabudowanej domem jednorodzinnym, o konstrukcji drewnianej (bale drewniane) położoną przy ul. Brzeskiej 2j w Świerczowie, za cenę nie niższą niż 353 360,00zł.

3. Udział 1/2 w nieruchomość objętej księgą wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 360 zł

2 116 zł/m²

167 m² 4 pokoje

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

namysłowski, gm. Świerczów, Świerczów, Brzeska

Cena wywoławcza:

353 360 zł

2 116 zł/m²

167 m² 4 pokoje

3. Udział 1/2 w nieruchomość objętej księgą wiecz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Duczów Mały

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec ***, sygn. akt V GUp 57/19 of sprzeda w drodze konkursu ofert w trybie z wolnej ręki:

1. Udział w wysokości 3/4 we własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami: mieszkalnym z 1930 r. oraz gospodarczymi dla rolnictwa, zlokalizowanej we wsi Duczów Mały 11, gmina Wołczyn, powiat Kluczborski, składającej się z działek nr 115,122,126,129 i 168 o łącznej powierzchni. 9,4500 ha, dla których prowadzona jest księga wieczysta KW ***, - w Są...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 060 zł

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Duczów Mały

Cena wywoławcza:

377 060 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Chrząstowice, Dębie, Wiejska

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Wiejska, 45-063 Dębie, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ozimska 60 a, Opole, 45-368 Opole) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 509 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 382 200,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 50 960,00 zł. Rękojmia pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

382 200 zł

153 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2021-10-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Chrząstowice, Dębie, Wiejska

Cena wywoławcza:

382 200 zł

153 zł/m²

2 500 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Chrząstowice, Lędziny, Szkolna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Szkolna 1a, 46-053 Lędziny , dla której Sąd Rejonowy w Opolu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 389 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 292 275,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 38 970,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w ksi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

292 275 zł

Termin: 2021-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Chrząstowice, Lędziny, Szkolna

Cena wywoławcza:

292 275 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

namysłowski, gm. Domaszowice, Strzelce

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 46-146 Strzelce, dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. M. Curie - Skłodowskiej 15, Kluczbork, 46-200 Kluczbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 178 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 133 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

133 500 zł

Termin: 2021-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

namysłowski, gm. Domaszowice, Strzelce

Cena wywoławcza:

133 500 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Duczów Mały

Na podstawie postanowienia Sędziego – Komisarza Sądu Rejonowego w Opolu z dnia 27.03.2020 r., sygn. V GUp 58/19, Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki mienie upadłego w postaci przysługującego mu prawa własności:

I. udziału w wysokości 1/4 we własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami: mieszkalnym oraz gospodarczymi dla rolnictwa, zlokalizowanej we wsi Duczów Mały 11, gmina Wołczyn, powiat Kluczborski, składającej się z działek nr 115, 122, 126, 129 i 168 o łącznej pow. 9,45 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 345 zł

656 zł/m²

188 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Piechowiak
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Duczów Mały

Cena wywoławcza:

123 345 zł

656 zł/m²

188 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Piechowiak
Przetarg na dom

Opole, Solskiego 42A

Warunki sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Małgorzaty Dulas

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca własność Małgorzaty Dulas nieprowadzącej działalności gospodarczej w upadłości położona w Opolu, przy ul. Ludwika Solskiego 42a, składającej się z działki gruntu o nr 30/1 o pow. 1.187 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni 204 m2, dla której Sąd Rejonowy w Opolu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr OP1O/00076042/4.

Sprzedaż nieruchomości mo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

308 250 zł

1 511 zł/m²

204 m² 5 pokoi

Termin: 2021-10-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Opole, Solskiego 42A

Cena wywoławcza:

308 250 zł

1 511 zł/m²

204 m² 5 pokoi

Sprzedaż nieruchomości mo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

nyski, gm. Skoroszyce, Czarnolas

...odbędzie się
8 października 2021r. o godzinie 12.00 w siedzibie Syndyka j/w.
Syndyk zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przetargu lub jego odwołania bez podawania przyczyn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 100 zł

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

nyski, gm. Skoroszyce, Czarnolas

Cena wywoławcza:

70 100 zł

...odbędzie się
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

opolski, gm. Popielów, Stare Siołkowice

...odbędzie się

8 października 2021r. o godzinie 13.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 000 zł

2 191 zł/m²

98 m²

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Przetarg na dom

opolski, gm. Popielów, Stare Siołkowice

Cena wywoławcza:

215 000 zł

2 191 zł/m²

98 m²

...odbędzie się

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk Przemysław Langer
Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Byczyna, Miechowa

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Miechowa, 46-220 Byczyna, dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. M. Curie - Skłodowskiej 15, Kluczbork, 46-200 Kluczbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 364 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 242 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

242 666,67 zł

Termin: 2021-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kluczborski, gm. Byczyna, Miechowa

Cena wywoławcza:

242 666,67 zł

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         57
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości