Licytacje komornicze: domy Obory

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Obrowo, Obory, Jeżynowa

...pierwsza licytacja nieruchomości *** o powierzchni 0,3000 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 248,20 m2

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski

Kancelaria Komornicza nr XI w Toruniu

ul. Żelazna 7

87-100 Toruń

Sygnatura: Km 528/22

***OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ***

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski Kancelaria Komornicza nr XI w Toruniu podaje do publicznej wiadomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 020 750 zł

4 113 zł/m²

248 m² 5 pokoi

Termin: 2026-07-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Obrowo, Obory, Jeżynowa

Cena wywoławcza:

1 020 750 zł

4 113 zł/m²

248 m² 5 pokoi

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski

Kancelaria Komornicza nr XI w Toruniu

ul. Żelazna 7

87-100 Toruń

Sygnatura: Km 528/22

***OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK