Przetargi i licytacje: domy świętokrzyskie
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza domu
Ostrowiec Świętokrzyski, Migdałowa
...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Migdałowa ***, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, dla której Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:387 333,33 zł2 991 zł/m²130 m² 4 pokoje Termin: 2025-04-04 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Ostrowiec Świętokrzyski, Migdałowa |
|||
Cena wywoławcza:387 333,33 zł2 991 zł/m²130 m² 4 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-04-04
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Ostrowiec Świętokrzyski, Reymonta
...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Reymonta ***, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, dla której Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:450 000 zł3 138 zł/m²143 m² 6 pokoi Termin: 2025-04-04 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Ostrowiec Świętokrzyski, Reymonta |
|||
Cena wywoławcza:450 000 zł3 138 zł/m²143 m² 6 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-04-04
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Przetarg na dom
buski, gm. Nowy Korczyn, Nowy Korczyn
„Syndyk Masy Upadłości dłużnika ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w obrębie Nowy Korczyn, gmina Nowy Korczyn powiat buski województwo świętokrzyskie dla których Sąd Rejonowy w Busku Zdroju Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr *** – za cenę nie niższą niż 279.062,40 zł |
Cena wywoławcza:279 062,40 zł2 774 zł/m²101 m² Termin: 2025-04-03 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na dom
buski, gm. Nowy Korczyn, Nowy Korczyn |
|||
Cena wywoławcza:279 062,40 zł2 774 zł/m²101 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-04-03
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Licytacja komornicza domu
Starachowice, Topolowa
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:659 400 złTermin: 2025-04-02 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Starachowice, Topolowa |
|||
Cena wywoławcza:659 400 zł |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-04-02
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
opatowski, gm. Sadowie, Truskolasy
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:74 250 zł1 319 zł/m²56 m² 2 pokoje Termin: 2025-04-02 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
opatowski, gm. Sadowie, Truskolasy |
|||
Cena wywoławcza:74 250 zł1 319 zł/m²56 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-04-02
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Skarżysko-Kamienna, Paryska
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:132 000 zł250 zł/m²Termin: 2025-04-01 Organizator licytacji: KOMORNIK |