Przetargi: domy lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

włodawski, gm. Urszulin, Stare Załucze

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W LUBLINIE
ogłasza:
I PRZETARG USTNY - NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZASOBU WŁASNOŚCI ROLNEJ SKARBU PAŃSTWA, POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY Urszulin, POWIAT WŁODAWSKI, WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE.
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży podany został do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie ogłoszenia na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy, Sołectwie, Lubelskiej
Izbie Rolniczej, Oddziale Terenowym Kra...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 600 zł

141 zł/m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

włodawski, gm. Urszulin, Stare Załucze

Cena wywoławcza:

173 600 zł

141 zł/m²

ogłasza:
I PRZETARG USTNY - NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
Izbie Rolniczej, Oddziale Terenowym Kra...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

...odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 14.04.2026 r. o godzinie 11:00.

Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 14.04.2026 r. godzinę 13:00. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji.

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

798 zł/m²

84 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

Cena wywoławcza:

67 000 zł

798 zł/m²

84 m²

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

chełmski, gm. Dubienka, Brzozowiec

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności
gospodarczej – ***zamieszkałej w Brzozowcu przy ul.
Gajowej ***, w sprawie o sygn. akt V GUp 134/21 zawiadamia o III przetargu
na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej
wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, w
granicach działek nr ***o łącznej pow. 24119m 2 w Brzozowcu
przy ul. Gajowej ***, gm.
Deszczno, woj. lubuskie, dla której prowadzona jest księga wieczysta
***

C...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

998 000 zł

41,38 zł/m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

chełmski, gm. Dubienka, Brzozowiec

Cena wywoławcza:

998 000 zł

41,38 zł/m²

OPIS OFERTY

gospodarczej – ***zamieszkałej w Brzozowcu przy ul.
granicach działek nr ***o łącznej pow. 24119m 2 w Brzozowcu
przy ul. Gajowej ***, gm.
***

C...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

łęczyński, gm. Puchaczów, Turowola-Kolonia

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt LU1S/GUp-s/47/2025, ogłasza trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty objętego masą upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek o numerach ewidencyjnych:***o łącznym obszarze 1885m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, położonej w miejscowości Turowola Kolonia nr ***, gmina Puchaczów, powiat łęczyński obrę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

366 900 zł

2 959 zł/m²

124 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

łęczyński, gm. Puchaczów, Turowola-Kolonia

Cena wywoławcza:

366 900 zł

2 959 zł/m²

124 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

lubartowski, gm. Lubartów, Nowodwór

...odbędzie się w formie zdalnego porozumiewania się przy użyciu środków elektronicznych i/lub w kancelarii syndyka. Syndyk udzieli przybicia oferentowi, który zaoferuje najwyższa cenę i wprost będą miały zastosowanie dyspozycje jak wyżej, co do terminu i rygoru zawarcia umowy.
*** Koszty związane ze sprzedażą w tym podatek od czynności cywilnoprawnych ponosi zainteresowany nabyciem nieruchomości.

Skwitowanie całości ceny nastąpi najpóźniej w dniu przeniesienia własności nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

438 600 zł

3 348 zł/m²

131 m² 6 pokoi

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

lubartowski, gm. Lubartów, Nowodwór

Cena wywoławcza:

438 600 zł

3 348 zł/m²

131 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Miączyn, Czartoria

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/221/2025 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

1) nieruchomości rolnej zabudowanej położonej w miejscowości Czartoria, gmina Miączyn, powiat zamojski, województwo lubelskie, składająca się z działki gruntu nr ew. *** o powierzchni 0,59 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej pod numerem adresowym: Czartoria ***wraz z zab...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

2 771 zł/m²

83 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Miączyn, Czartoria

Cena wywoławcza:

230 000 zł

2 771 zł/m²

83 m² 2 pokoje

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

...odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 13.03.2026 r. o godzinie 11:00.

Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 13.03.2026 r. godzinę 13:00. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji.

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 400 zł

957 zł/m²

84 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

Cena wywoławcza:

80 400 zł

957 zł/m²

84 m²

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zamość, Obrońców Pokoju

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej w Zamościu przy ul. Obrońców Pokoju*** i Pochyłej ***, stanowiącej działkę gruntu nr ***o pow. 0,0482 ha, obręb Miasto Zamość, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***, za cenę nie niższą niż 533 000,00 PLN brutto.

Pisemne oferty mogą być składane do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

533 000 zł

1 106 zł/m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zamość, Obrońców Pokoju

Cena wywoławcza:

533 000 zł

1 106 zł/m²

Pisemne oferty mogą być składane do ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Miączyn, Czartoria

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) nieruchomość rolna zabudowana położona w miejscowości Czartoria, gmina Miączyn, powiat zamojski, województwo lubelskie, składająca się z działki gruntu nr. ew. *** o powierzchni 0,59 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej pod numerem adresowym: Czartoria ***wraz z zabudo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

2 771 zł/m²

83 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Miączyn, Czartoria

Cena wywoławcza:

230 000 zł

2 771 zł/m²

83 m² 2 pokoje

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk-Osada, Niepodległości

️ Syndyk ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym ️

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Przetargu zatwierdzonym przez sędziego-komisarza postanowieniem zapadłym w sprawie GD1G/GUp/5/2025 (dalej zwany Regulaminem) ogłasza pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości obejmującej:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 000 zł

4 839 zł/m²

93 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na dom

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk-Osada, Niepodległości

Cena wywoławcza:

450 000 zł

4 839 zł/m²

93 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk Renata Piętka
Przetarg na dom

rycki, gm. Ułęż, Sobieszyn

...odbędzie się w dniu 10 lutego 2026 r. o godz. 10:30
w Urzędzie Gminy Ułęż (sala konferencyjna)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

2 159 zł/m²

88 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ułęż
Przetarg na dom

rycki, gm. Ułęż, Sobieszyn

Cena wywoławcza:

190 000 zł

2 159 zł/m²

88 m²

...odbędzie się w dniu 10 lutego 2026 r. o godz. 10:30
w Urzędzie Gminy Ułęż (sala konferencyjna)....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ułęż
Przetarg na dom

lubartowski, gm. Niedźwiada, Klementynów

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej działkę ewid. nr ***, o powierzchni 0,48 ha, położonej w miejsc. Klementynów ***, gmina Niedźwiada, powiat lubartowski, województwo lubelskie, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr *** za cenę nie niższą niż 290 499,00 PLN brutto.

Pisemne oferty mogą być składane do dnia 30 stycznia 202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 499 zł

3 228 zł/m²

90 m²

Termin: 2026-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

lubartowski, gm. Niedźwiada, Klementynów

Cena wywoławcza:

290 499 zł

3 228 zł/m²

90 m²

Pisemne oferty mogą być składane do dnia 30 stycznia 202...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Łuków, Łapiguz

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17, w Sali Konferencyjnej.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu z podaniem imienia, nazwiska i adresu zamieszkania lub nazwy i siedziby firmy oraz numeru działki, w wysokości: 60 000 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych) do nieruchomości wymienionej w pkt 1., 13 000 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych) do nieruchomości wymienionej w pkt 2. do dnia 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

335 000 zł

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łuków
Przetarg na dom

Łuków, Łapiguz

Cena wywoławcza:

335 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łuków
Przetarg na dom

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...odbędzie się w dniu 9 stycznia 2026 r. o godzinie 1100 w siedzibie Urzędu
Gminy (sala konferencyjna) Wierzbica - Osiedle, ul. Włodawska 1....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 250 zł

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wierzbica, pow. chełmski, woj. lubelskie
Przetarg na dom

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

33 250 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wierzbica, pow. chełmski, woj. lubelskie
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

...odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 22.12.2025 r. o godzinie 11:00.

Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 22.12.2025 r. godzinę 13:00. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji.

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

1 595 zł/m²

84 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

janowski, gm. Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze

Cena wywoławcza:

134 000 zł

1 595 zł/m²

84 m²

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł.

Oględziny nieruchomości będą um...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Syndyk
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości