Przetargi i licytacje: domy gm. Chocz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Chocz, Taczanowskiego

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Taczanowskiego ***, 63-313 Chocz, dla której Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Malińska 21, Pleszew, 63-300 Pleszew) prowadzi księgę wieczystą o numerze KZ1P/***.
Opis nieruchomości:
działki nr ***, ***, ***, ***, ***/1, ***, ***/2 o łącznej powierzchni 0,8300 ha położonej pod adresem: 63-313 CHOCZ, ul. Taczanowskiego ***, dla której Sąd Rejonowy w Pleszewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

518 700 zł

62,49 zł/m²

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Chocz, Taczanowskiego

Cena wywoławcza:

518 700 zł

62,49 zł/m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Nowa Kaźmierka

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości położonej w miejscowości Nowa Kaźmierka 30 gm. Chocz nr dz. 226/6 (***) składającej się z nieruchomości gruntowej o pow. 0,1795 ha: budynek jednorodzinny wolnostojący (parter, poddasze nieużytkowe o pow. uż. ok. 50m2 , budynek gospodarczy o pow. ok. 45m2 – sieć ele. i tele., własne ujęcie wody, dostęp do drogi asfalt) za kwotę oszacowania 46.500,00 zł. Tereny leśne, rolnicze, rozproszona zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 500 zł

25,91 zł/m²

1 795 m²

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Nowa Kaźmierka

Cena wywoławcza:

46 500 zł

25,91 zł/m²

1 795 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 254,60 m2 oraz zabudową gospodarczą, położoną w miejscowości Olesiec, gmina Chocz, powiat pleszewski, województwo wielkopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Pleszewie-Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta KW Nr ***.

Cena wywoławcza (minimalna) przedmiotu sprzedaży wynosi 266.500,00zł (dwieście sześćdziesiąt sześć tysięcy pięćset).

Wszelkie koszty zawarcia umowy s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

266 500 zł

1 047 zł/m²

255 m²

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Cena wywoławcza:

266 500 zł

1 047 zł/m²

255 m²

Wszelkie koszty zawarcia umowy s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Centrum Finansowe S.A. z siedzibą z Warszawie informuje, iż Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 254,60 m2 oraz zabudowa gospodarcza, położoną w miejscowości Olesiec, gmina Chocz, powiat pleszewski, województwo wielkopolskie, dla której Sad Rejonowy w Pleszewie-Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta KW Nr ***.

_Cena wywoławcza (minimalna) przedmiotu sprzedaży wynosi 351.780,00 zł (słownie: trzysta p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 780 zł

1 382 zł/m²

255 m² 4 pokoje

Termin: 2023-09-28

Organizator przetargu:
Centrum Finansowe S.A
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Cena wywoławcza:

351 780 zł

1 382 zł/m²

255 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-28

Organizator przetargu:
Centrum Finansowe S.A
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Cena wywoławcza (minimalna) przedmiotu sprzedaży wynosi 533.000,00 zł (słownie: pięćset trzydzieści trzy tysiące złotych 00/100 gr).

Wszelkie koszty ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 093 zł/m²

255 m² 6 pokoi

Termin: 2023-08-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Stary Olesiec

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 093 zł/m²

255 m² 6 pokoi

Wszelkie koszty ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Chocz

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Olesiec, 63-313 Chocz , dla której Sąd Rejonowy w Pleszewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Olesiec, 63-313 Chocz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej - działki nr 266, 132/1, 133 o powierzchni łącznej 3,3800ha położonej: 63-313 Chocz, msc. Olesiec, dla której Sąd Rejonowy w w Pleszewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW *** . Opis nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

103 333,33 zł

Termin: 2022-12-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Chocz

Cena wywoławcza:

103 333,33 zł

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Kwileń

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki za zgodą RadyWierzycieli atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnymjednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym oraz budynkiem gospodarczo -garażowym położonym w Kwileń 25 gm. Chocz, nr dz. 511 (kw nr ***) za kwotę nie mniejszą niż:420.000,00 zł.
Teren działki ogrodzony, wjazd utwardzony. Położenie przy drodzewojewódzkiej Kalisz - Września. Miła okolica, w pobliżu lasu i rzeki. Operat do wgląduw biurze syndyka.
Syndyk dopuszcza możliw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

2 536 zł/m²

166 m² 7 pokoi

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pleszewski, gm. Chocz, Kwileń

Cena wywoławcza:

420 000 zł

2 536 zł/m²

166 m² 7 pokoi

Syndyk dopuszcza możliw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości