Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Berkanowo

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 330 zł

3,38 zł/m²

2 170 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

7 330 zł

3,38 zł/m²

2 170 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości