Cena wywoławcza:

34 970 zł

93,25 zł/m²

375 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

Cena wywoławcza:

34 970 zł

93,25 zł/m²

375 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 170 zł

94,71 zł/m²

403 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

Cena wywoławcza:

38 170 zł

94,71 zł/m²

403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 670 zł

95,12 zł/m²

375 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

Cena wywoławcza:

35 670 zł

95,12 zł/m²

375 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 470 zł

95,09 zł/m²

373 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

Cena wywoławcza:

35 470 zł

95,09 zł/m²

373 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 470 zł

93,16 zł/m²

370 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Kapice

Cena wywoławcza:

34 470 zł

93,16 zł/m²

370 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Zajączkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 570 zł

2,63 zł/m²

18 461 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Zajączkowo

Cena wywoławcza:

48 570 zł

2,63 zł/m²

18 461 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borucino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 020 zł

6,32 zł/m²

1 743 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borucino

Cena wywoławcza:

11 020 zł

6,32 zł/m²

1 743 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 840 zł

3,22 zł/m²

3 991 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

Cena wywoławcza:

12 840 zł

3,22 zł/m²

3 991 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 070 zł

2,46 zł/m²

10 999 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

Cena wywoławcza:

27 070 zł

2,46 zł/m²

10 999 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 800 zł

5,91 zł/m²

2 503 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

14 800 zł

5,91 zł/m²

2 503 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Cieszeniewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 430 zł

3,19 zł/m²

8 273 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Cieszeniewo

Cena wywoławcza:

26 430 zł

3,19 zł/m²

8 273 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Mysłowice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 170 zł

22,82 zł/m²

1 322 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Mysłowice

Cena wywoławcza:

30 170 zł

22,82 zł/m²

1 322 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Ciechnowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 290 zł

2,67 zł/m²

2 356 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Ciechnowo

Cena wywoławcza:

6 290 zł

2,67 zł/m²

2 356 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Oparzno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 790 zł

4,16 zł/m²

3 073 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Oparzno

Cena wywoławcza:

12 790 zł

4,16 zł/m²

3 073 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Lipie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 730 zł

5,29 zł/m²

8 080 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Lipie

Cena wywoławcza:

42 730 zł

5,29 zł/m²

8 080 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości