Przetargi: grunty świdwiński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 970 zł

24,79 zł/m²

3 024 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

74 970 zł

24,79 zł/m²

3 024 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 350 zł

29,90 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

82 350 zł

29,90 zł/m²

2 754 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 770 zł

30,22 zł/m²

2 375 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

71 770 zł

30,22 zł/m²

2 375 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 740 zł

30,43 zł/m²

2 423 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

73 740 zł

30,43 zł/m²

2 423 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 270 zł

30,16 zł/m²

2 894 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

87 270 zł

30,16 zł/m²

2 894 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 440 zł

25,49 zł/m²

2 410 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

61 440 zł

25,49 zł/m²

2 410 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,27 zł/m²

2 599 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,27 zł/m²

2 599 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 890 zł

24,93 zł/m²

3 204 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

79 890 zł

24,93 zł/m²

3 204 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 900 zł

25,04 zł/m²

2 552 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

63 900 zł

25,04 zł/m²

2 552 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Krosino

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest we wsi Krosino, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Świdwin. Oddalona jest ok. 3 km od miasta Świdwin i ok. 3,5 km od lotniska wojskowego w Świdwinie. Przez wieś przebiega droga wojewódzka nr 162, która prowadzi na północ do Kołobrzegu odległego o ok. 45 km, na południe zaś – przez Świdwin – łączy się z drogą wojewódzką nr 173 i prowadzi dalej do Drawska Pomorskiego. Oddalenie od dróg krajowych jest dość spore, bo wynosi ok. 20 km od DK nr 6 i ok...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

5,95 zł/m²

10 088 m²

Termin: 2022-12-07

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Krosino

Cena wywoławcza:

60 000 zł

5,95 zł/m²

10 088 m²

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-07

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,08 zł/m²

2 492 m²

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,08 zł/m²

2 492 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Międzyborze

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 390 zł

4,34 zł/m²

4 472 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Międzyborze

Cena wywoławcza:

19 390 zł

4,34 zł/m²

4 472 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 330 zł

4,52 zł/m²

1 843 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

Cena wywoławcza:

8 330 zł

4,52 zł/m²

1 843 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rzecino

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 200 zł

5,84 zł/m²

5 853 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rzecino

Cena wywoławcza:

34 200 zł

5,84 zł/m²

5 853 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 050 zł

19,93 zł/m²

2 712 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

Cena wywoławcza:

54 050 zł

19,93 zł/m²

2 712 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         99
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości