Przetargi: grunty gm. Połczyn-Zdrój

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Burmistrz Połczyna-Zdroju
o g ł a s z a przetargi ustne nieograniczone (licytacje) na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Połczyn-Zdrój

Położenie
nieruchomości
Połczyn-Zdrój
ul. Powstańców
Warszawskich

Nr księgi
wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/57

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/57

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/55

Powierzchnia
działki (ha)
0,1314 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

76,10 zł/m²

1 314 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

100 000 zł

76,10 zł/m²

1 314 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/55

Powierzchnia
działki (ha)
0,1314 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/60

Powierzchnia
działki (ha)
0,1241 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

76,55 zł/m²

1 241 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

95 000 zł

76,55 zł/m²

1 241 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/60

Powierzchnia
działki (ha)
0,1241 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/58

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/58

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/56

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/56

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/41

Powierzchnia
działki (ha)
0,1135 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 000 zł

81,94 zł/m²

1 135 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

93 000 zł

81,94 zł/m²

1 135 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/41

Powierzchnia
działki (ha)
0,1135 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/39

Powierzchnia
działki (ha)
0,1140 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,46 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,46 zł/m²

1 140 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/39

Powierzchnia
działki (ha)
0,1140 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/37

Powierzchnia
działki (ha)
0,1153ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,39 zł/m²

1 153 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,39 zł/m²

1 153 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/37

Powierzchnia
działki (ha)
0,1153ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/42

Powierzchnia
działki (ha)
0,1058 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

82,23 zł/m²

1 058 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

87 000 zł

82,23 zł/m²

1 058 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/42

Powierzchnia
działki (ha)
0,1058 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/40

Powierzchnia
działki (ha)
0,1141ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,38 zł/m²

1 141 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,38 zł/m²

1 141 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/40

Powierzchnia
działki (ha)
0,1141ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/38

Powierzchnia
działki (ha)
0,1140 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,46 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

94 000 zł

82,46 zł/m²

1 140 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/38

Powierzchnia
działki (ha)
0,1140 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/36

Powierzchnia
działki (ha)
0,1095 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 000 zł

76,71 zł/m²

1 095 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

84 000 zł

76,71 zł/m²

1 095 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/36

Powierzchnia
działki (ha)
0,1095 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.14MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorod...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 050 zł

0,03 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

1 050 zł

0,03 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 040 zł

0,13 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

4 040 zł

0,13 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
KOWR
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł