Przetargi: grunty Szczecin, Kijewo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Szczecin, Kijewo, Sowia

...odbędzie się W DNIU 07 LIPCA 2025 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer

4. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto oraz uwzględnia prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości.

5. Do ceny sprzedaży (netto) nieruchomości gruntowej osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce 23%, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

Termin: 2025-07-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Kijewo, Sowia

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Kijewo, Sowia

...odbędzie się W DNIU 18 października 2024 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto.

3. Do ceny sprzedaży (netto) nieruchomości gruntowej osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce 23%, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

4. Cena sprzedaży brutto uzyskana...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Kijewo, Sowia

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto.

4. Cena sprzedaży brutto uzyskana...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Sowia

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto.

4. Cena sprzedaży brutto uzyskana...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Sowia

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

300 zł/m²

4 006 m²

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto.

4. Cena sprzedaży brutto uzyskana...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin

...odbędzie się W DNIU 06.12.2023 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto oraz uwzględnia prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości.

3. Do ceny sprzedaży (netto) nieruchomości gruntowej osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w stawce 23%, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

220 zł/m²

4 538 m²

Termin: 2023-12-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

220 zł/m²

4 538 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Dąbska

...odbędzie się W DNIU 02.03.2022 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala sesyjna (lewe skrzydło, I piętro). Osoby znajdujące się w sali podczas przetargu mają obowiązek przestrzegać zasad reżimu sanitarnego obowiązujących w stanie epidemii, stosować środki ochrony osobistej wymagane przez przepisy prawa. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto oraz uwzględnia prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości. Do ceny sprzedaży (netto)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

353 zł/m²

4 538 m²

Termin: 2022-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Dąbska

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

353 zł/m²

4 538 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości