Przetargi i licytacje: grunty hrubieszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 76 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1300 ha; PsV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,21 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,21 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działki nr: 82 o pow. ewid. 0.1600, nr: 83 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00027102/1, ZA1H/00074547/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 500 zł

2,16 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

9 500 zł

2,16 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 283 o pow. ewid. 0.4800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4800 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,3700 ha; RIIIa/R - 0,0500 ha; RIVb/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6 ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

7,69 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

36 900 zł

7,69 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Honiatycze Kolonia, 22-550 Werbkowice oznaczonej jako nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Honiatycze Kolonia, gmina Werbkowice, składająca się z działki gruntu o numerach ewidencyjnych 55, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 2 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 1 866,67 zł. Licytant przystępu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 866,67 zł

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

Cena wywoławcza:

1 866,67 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Ubrodowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Ubrodowice działka nr: 235 o pow. ewid. 0.9500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,9400 ha; ŁV/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość nie posiada księgi wieczystej. Dokumentem potwierdzającym własność jest decja G.V.6013/65/93. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

1,26 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Ubrodowice

Cena wywoławcza:

12 000 zł

1,26 zł/m²

9 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów

...odbędzie się w siedzibie SM Energetyk

przy ul. Sikorskiego 23/1 w Zamościu

w dniu 05.03.2024 r. o godz. 10.00

Warunki przetargu:

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne. Osoby fizyczne biorące udział w przetargu powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość. Osoby prawne, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą biorące udział w przetargu powinny posiadać w dniu licytacji aktualny wypis z rejestru przedsiębiorców KRS lub ewidencji p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 160 zł

120 zł/m²

593 m²

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk"
Przetarg na działkę

Hrubieszów

Cena wywoławcza:

71 160 zł

120 zł/m²

593 m²

...odbędzie się w siedzibie SM Energetyk

przy ul. Sikorskiego 23/1 w Zamościu

w dniu 05.03.2024 r. o godz. 10.00

Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk"
Przetarg na działkę

Hrubieszów

...odbędzie się w siedzibie SM Energetyk

przy ul. Sikorskiego 23/ w Zamościu w dniu 05.03.2024 r. o godz. 12.00

Warunki przetargu:

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne. Osoby fizyczne biorące udział w przetargu powinny posiadać dokument potwierdzający tożsamość. Osoby prawne, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą biorące udział w przetargu powinny posiadać w dniu licytacji aktualny wypis z rejestru przedsiębiorców KRS lub ewidencji podmiotó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 920 zł

120 zł/m²

591 m²

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk"
Przetarg na działkę

Hrubieszów

Cena wywoławcza:

70 920 zł

120 zł/m²

591 m²

...odbędzie się w siedzibie SM Energetyk

Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyk"
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Trzeszczany, Leopoldów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Trzeszczany ,Leopoldów, 22-554 Trzeszczany, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość w skład, której wchodzi działka gruntu o powierzchni 0,58 ha położona w msc. Leopoldów, gm. Trzeszczany posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZÓW. Nieruchomość oszacowana je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

20 250 zł

3,49 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2024-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Trzeszczany, Leopoldów

Cena wywoławcza:

20 250 zł

3,49 zł/m²

5 800 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 zł

0,01 zł/m²

19 385 m²

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

Cena wywoławcza:

116 zł

0,01 zł/m²

19 385 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Sulimów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy gm. Dołhobyczów ,Sulimów, 22-540 Dołhobyczów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***/***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa w skład, której wchodzi działka gruntu nr *** o powierzchni 1,36 ha położona w msc. Sulimów, gm. Dołhobyczów posiadająca założoną księgę wieczystą o nr ***/***/*** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HR...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 225 zł

0,68 zł/m²

13 600 m²

Termin: 2024-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Sulimów

Cena wywoławcza:

9 225 zł

0,68 zł/m²

13 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...pierwsza licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy gm. Dołhobyczów ,Kadłubiska, Dołhobyczów, 22-540 Dołhobyczów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa - w skład, której wchodzi działka nr 71 o powierzchni 0,11 ha położona w obrębie ewidencyjnym Kadłubiska, działka 78 o powierzchni 0,76 ha położona w obrębie ewidencyjnym Kadłubiska, działka nr 778 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

750 zł

0,05 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2024-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

750 zł

0,05 zł/m²

14 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej własność dłużnika: *** oznaczonej jako nieruchomość gruntowa położonej w miejscowości ***, gmina ***, oznaczonej numerem ***, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 30 000,00 zł. Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 22 500,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 500 zł

3,85 zł/m²

5 843 m²

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

Cena wywoławcza:

22 500 zł

3,85 zł/m²

5 843 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Witków

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Witków, 22-540 Dołhobyczów oznaczonej jako nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Witków, gmina Dołhobyczów, składająca się z działki gruntu o numerach ewidencyjnych ***, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 11 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 775 zł

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Witków

Cena wywoławcza:

8 775 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej w miejscowości 22-550 Werbkowice oznaczonej jako nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Honiatycze Kolonia, gmina Werbkowice, składająca się z działki gruntu o numerach ewidencyjnych ***, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 2 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 100,00 zł. Licytant przystępujący do przet...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 100 zł

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Werbkowice

Cena wywoławcza:

2 100 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej własność dłużnika: *** oznaczonej jako działka gruntu o numerze ewidencyjnym *** i powierzchni 0,71 hektara, położona w miejscowości ***, gmina Hrubieszów, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 11 500,00 zł. Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 625,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiąt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 625 zł

1,21 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

Cena wywoławcza:

8 625 zł

1,21 zł/m²

7 100 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości