Przetargi i licytacje: grunty hrubieszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Stefankowice działka nr: 930 o pow. ewid. 0.9700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9700 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,1200 ha; RIIIa/R - 0,2900 ha; ŁIII/Ł - 0,2000 ha; ŁIV/Ł - 0,3600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074911/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 400 zł

1,69 zł/m²

9 700 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

16 400 zł

1,69 zł/m²

9 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działki nr: 106 o pow. ewid. 0.3000, nr: 107 o pow. ewid. 0.5800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8800 ha, w tym w użytkach (PsVI/Ps - 0,8800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

1,25 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

11 000 zł

1,25 zł/m²

8 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 283 o pow. ewid. 0.4800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4800 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,3700 ha; RIIIa/R - 0,0500 ha; RIVb/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

7,69 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

36 900 zł

7,69 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 70 o pow. ewid. 0.1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1200 ha; PsV/Ps - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 700 zł

2,18 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 700 zł

2,18 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działki nr: 79 o pow. ewid. 0.1200, nr: 80 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,41 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,41 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działki nr: 82 o pow. ewid. 0.1600, nr: 83 o pow. ewid. 0.2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00027102/1, ZA1H/00074547/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 500 zł

2,16 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

9 500 zł

2,16 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 305/1 o pow. ewid. 0.5600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5600 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,1500 ha; RIIIa/R - 0,4100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 050 zł

7,69 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

43 050 zł

7,69 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działki nr: 65 o pow. ewid. 0.1400, nr: 66 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2300 ha; PsV/Ps - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

2,19 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

7 000 zł

2,19 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 252/1 o pow. ewid. 0.4300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4300 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,1400 ha; RIIIa/S - 0,0700 ha; RIIIa/Br - 0,1200 ha; ŁVI/Ł - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00075260/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 659 zł

6,66 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

28 659 zł

6,66 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 74 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1200 ha; PsV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,38 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,38 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Kułakowice Trzecie działka nr: 76 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1300 ha; PsV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074547/6, ZA1H/00027102/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,21 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 100 zł

2,21 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat hrubieszowski, gmina Hrubieszów, obręb Stefankowice działka nr: 429 o pow. ewid. 0.5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3700 ha; RIVb/R - 0,1400 ha; RV/R - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074911/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 616 zł

4,29 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

23 616 zł

4,29 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Łotów

...druga licytacja nieruchomości stanowiącej własność dłużnika*** jako Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Łotów, gmina Werbkowice, składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym 203 oraz 215, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą nr ***., dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 54 200,00 zł. Cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 133,33 zł

3,51 zł/m²

10 300 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Łotów

Cena wywoławcza:

36 133,33 zł

3,51 zł/m²

10 300 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów, Czerniczynek

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej własność dłużnika*** oznaczonej jako Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Czerniczynek, gmina Hrubieszów, składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym 35/1, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą ***., dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 177 300,00 zł. Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

132 975 zł

4,21 zł/m²

31 551 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów, Czerniczynek

Cena wywoławcza:

132 975 zł

4,21 zł/m²

31 551 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Stefankowice-Kolonia

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Stefankowice Kolonia, 22-500 Hrubieszów oznaczonej jako nieruchomość gruntowa składająca się z działek gruntu o numerze ewidencyjnym 176 położona w miejscowości Stefankowice, gmina Hrubieszów, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą nr ***., dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 3 100,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 066,67 zł

0,19 zł/m²

10 600 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Stefankowice-Kolonia

Cena wywoławcza:

2 066,67 zł

0,19 zł/m²

10 600 m²

...druga licytacja :