Przetargi i licytacje: grunty hrubieszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Prehoryłe

WÓJT GMINY MIRCZE

ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych rolnych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Mircze, położonych w miejscowości Prehoryłe

Przetargi ustne nieograniczone odbędą się w dniu 12 stycznia 2023 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu przy ul. Kryłowskiej 18 :

o godzinie 12 00- działka nr 390 o pow. 9005 m2

cena wywoławcza - 37 978,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 3 797,80 zł

o godzinie 13 00- dział...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 978 zł

4,22 zł/m²

9 005 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Prehoryłe

Cena wywoławcza:

37 978 zł

4,22 zł/m²

9 005 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

o godzinie 12 00- działka nr 390 o pow. 9005 m2

cena wywoławcza - 37 978,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 3 797,80 zł

o godzinie 13 00- dział...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Trzeszczany, Zaborce

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy gm. Trzeszczany ,Zaborce, 22-554 Trzeszczany , dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , HRUBIESZÓW, 22-500 HRUBIESZÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna w skład, której wchodzi
działka gruntu nr 201 o powierzchni 0,49 ha położona w msc. Zaborce, gm. Trzeszczany posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 699 zł

2,52 zł/m²

25 300 m²

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Trzeszczany, Zaborce

Cena wywoławcza:

63 699 zł

2,52 zł/m²

25 300 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna w skład, której wchodzi
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Honiatyn

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Dołhobyczów ,Honiatyn, 22-530 Mircze, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako działka gruntu nr 8 o powierzchni 0,86 ha położona w miejscowości Honiatyn, gm. Dołhobyczów i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZÓW o numerze KW ***; Nieruchomość oszacowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 625 zł

1,35 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Honiatyn

Cena wywoławcza:

11 625 zł

1,35 zł/m²

8 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 79,80 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 300 zł

2,33 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

6 300 zł

2,33 zł/m²

2 700 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 106,107 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Stefankowice

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1,55 zł/m²

9 700 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1,55 zł/m²

9 700 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Gródek

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Hrubieszów ,Gródek, 22-500 Hrubieszów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
5. nieruchomość opisana jako nieruchomość rolna w skład, której wchodzą: działka gruntu nr 88/3 o powierzchni 3,24ha,działka gruntu nr 443 o powierzchni 1,05 ha, działka gruntu nr 271 o powierzchni 1,54 ha, działka gruntu nr 323 o powierzchni 0,53 ha, dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 079,75 zł

3,86 zł/m²

32 400 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Gródek

Cena wywoławcza:

125 079,75 zł

3,86 zł/m²

32 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 76 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

2,36 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 300 zł

2,36 zł/m²

1 400 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 106,107 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 800 zł

1,11 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

9 800 zł

1,11 zł/m²

8 800 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 429 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Stefankowice

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 049 zł

3,65 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

20 049 zł

3,65 zł/m²

5 500 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Mircze , 22-530 Mircze, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
grunty orne w skład, których wchodzi działka gruntu nr 447/8 o powierzchni 0,20 ha położona w miejscowości Mircze, gm. Mircze i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZÓW o numerze KW *** stanowiąca własność ***. Nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 365,50 zł

4,18 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

8 365,50 zł

4,18 zł/m²

2 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 82, 83 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 300 zł

2,11 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

9 300 zł

2,11 zł/m²

4 400 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 305/1 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 178 zł

6,28 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

35 178 zł

6,28 zł/m²

5 600 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 65,66 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,03 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,03 zł/m²

3 200 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 70 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 700 zł

2,18 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

3 700 zł

2,18 zł/m²

1 700 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Czumów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Hrubieszów ,Czumów, 22-500 Hrubieszów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
1. nieruchomość opisana jako nieruchomość rolna w skład, której wchodzi działka gruntu nr 113 o powierzchni 1,76 ha położona w miejscowości Czumów, gm. Hrubieszów i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych SR w HRUBIESZÓW o nume...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 121,75 zł

3,36 zł/m²

17 600 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Czumów

Cena wywoławcza:

59 121,75 zł

3,36 zł/m²

17 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości