Przetargi i licytacje: grunty hrubieszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 429 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Stefankowice

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 049 zł

3,65 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

20 049 zł

3,65 zł/m²

5 500 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 82, 83 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 300 zł

2,11 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

9 300 zł

2,11 zł/m²

4 400 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Mircze , 22-530 Mircze, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
grunty orne w skład, których wchodzi działka gruntu nr 447/8 o powierzchni 0,20 ha położona w miejscowości Mircze, gm. Mircze i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZÓW o numerze KW *** stanowiąca własność ***. Nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 365,50 zł

4,18 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

8 365,50 zł

4,18 zł/m²

2 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej nr 305/1 położonej na terenie gm. Hrubieszów obręb Kułakowice Trzecie

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 178 zł

6,28 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

35 178 zł

6,28 zł/m²

5 600 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości 22-530 Mircze oznaczonej jako Działka gruntu o numerze ewidencyjnym 1230 o powierzchni 3,52 hektara zabudowana niezamieszkałym budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 135 m2. Działka sklasyfikowana jest jako grunt rolny RIIIa - 3,52 hektara. , dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 164 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

123 000 zł

2,78 zł/m²

44 300 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

123 000 zł

2,78 zł/m²

44 300 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Peresołowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Peresołowice, 22-550 Werbkowice oznaczonej jako nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 322, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 3 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 325,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 725 zł

0,48 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Peresołowice

Cena wywoławcza:

6 725 zł

0,48 zł/m²

13 900 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Sprzedaż dz. 18/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 700 zł

4,50 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

11 700 zł

4,50 zł/m²

2 600 m²

Sprzedaż dz. 18/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Sprzedaż dz.120/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Sprzedaż dz.120/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Brodzica

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Hrubieszów ,Brodzica, 22-500 Hrubieszów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna w skład, której wchodzi działka gruntu nr 50/2 o powierzchni 0,3721 ha położona w msc. Brodzica, gm. Hrubieszów posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZOWIE. stanowiącej w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 199,50 zł

1,00 zł/m²

3 721 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Brodzica

Cena wywoławcza:

3 199,50 zł

1,00 zł/m²

3 721 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Sprzedaż dz. 120/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2022-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Sprzedaż dz. 120/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Sprzedaż dz. 18/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 700 zł

5,00 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2022-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Zagajnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

11 700 zł

5,00 zł/m²

2 600 m²

Sprzedaż dz. 18/3

Pełna treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Sprzedaż nieruchomości nr 65,66 położonej w obrębie Kułakowice Trzecie gm. Hrubieszów

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,00 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2022-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Cena wywoławcza:

6 500 zł

2,00 zł/m²

3 200 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Hrubieszów, Kułakowice Trzecie

Sprzedaż nieruchomości nr 74 położonej w obrębie Kułakowice Trzecie gm. Hrubieszów

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

3,00 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2022-05-06