NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE GMINA MIRCZE

1) nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mołożów, Mołożów Kolonia, gmina Mircze, w skład której wchodzą działki ewidencyjne oznaczone numerami:
*** o pow. 0,86 ha,
*** o pow. 0,66 ha,
***/*** o pow. 0,4 ha,
dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą ***

2) nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mołożów Kolonia, gmina Mircze, w skład której wchodzi działka ewi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

287 533,33 zł

3,65 zł/m²

78 800 m²

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

287 533,33 zł

3,65 zł/m²

78 800 m²

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE GMINA MIRCZE

*** o pow. 0,86 ha,
*** o pow. 0,66 ha,
***/*** o pow. 0,4 ha,

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy Mołożów Kolonia ***, Mołożów, 22-530 Mircze, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie (adres: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 7/22-500, Hrubieszów, 22-500 Hrubieszów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1H/***/1.
Opis nieruchomości:
działka nr *** o pow. 0,86 ha położona Mołożów, Mołożów Kolonia Gmina Mircze

Suma oszacowania wynosi 52 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

39 000 zł

4,53 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

39 000 zł

4,53 zł/m²

8 600 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Mołożów, 22-530 Mircze oznaczonej jako nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym ***/1 o powierzchni 0,39 hektara, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 6 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 4 200,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jedn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 200 zł

1,08 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2024-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

4 200 zł

1,08 zł/m²

3 900 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

...druga licytacja :

- nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej w miejscowości Mołożów, 22-530 Mircze oznaczonej jako nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 595/1 o powierzchni 1,23 hektara, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 79 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 52 800,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

52 800 zł

4,29 zł/m²

12 300 m²

Termin: 2024-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

52 800 zł

4,29 zł/m²

12 300 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

...druga licytacja nieruchomości stanowiącej własność dłużnika: *** oznaczonej jako nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym *** sklasyfikowaną jako RL o powierzchni 0,52 hektara, położona w miejscowości Mołożów Kolonia, gmina Mircze, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 11 500,00 zł. Cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 7 666,67 zł.

Licytant przystępujący do przet...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 666,67 zł

1,47 zł/m²

5 200 m²

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

7 666,67 zł

1,47 zł/m²

5 200 m²

Licytant przystępujący do przet...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej w miejscowości Mołożów, 22-530 Mircze oznaczonej jako nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym ***/1 o powierzchni 1,23 hektara, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 79 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 59 400,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękoj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 400 zł

4,83 zł/m²

12 300 m²

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Mołożów

Cena wywoławcza:

59 400 zł

4,83 zł/m²

12 300 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości