Licytacje komornicze: grunty Ciechanki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA W MIEJSCOWOŚCI CIECHANKI

Działka nr ***/*** o pow. 0,3132ha, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym parterowym z użytkowym poddaszem z ozdobnym wykuszem o pow. użytkowej 127,56m2, wybudowany z pustaka, belitu w technologii tradycyjnej, w latach 2008-2011. Poziom parteru o pow. użytkowej 76,19m2, wys. 2,50-2,72m, w skład którego wschodzą następujące pomieszczenia: wiatrołap, hall, kuchnia, pokój dzienny, pokój, łazienka z WC zmodern...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

652 940 zł

208 zł/m²

3 132 m²

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

Cena wywoławcza:

652 940 zł

208 zł/m²

3 132 m²

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA W MIEJSCOWOŚCI CIECHANKI

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej Gmina Puchaczów ,,Ciechanki Łańcuchowskie, 21-013 Puchaczów, dla której V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/2.
Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowej niezabudowanej nr ewidencyjny *** o powierzchni 0,2100ha położonej w miejscowości Ciechanki, gmina Puchaczów, powiat łęczyński teren gruntów zajętych pod łąki ŁIV.

Sum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 113,33 zł

1,48 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

Cena wywoławcza:

3 113,33 zł

1,48 zł/m²

2 100 m²

Opis nieruchomości:

Sum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki, Puchaczów Ciechanki Gm Milejów Łańcuchów Kol. Ostrówek Łęczna woj. pow.

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej Gmina Puchaczów Ciechanki, Gm Milejów ,,Łańcuchów, Kol. Ostrówek, Łęczna, 21-013 Puchaczów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowej niezabudowanej o łącznej powierzchni 2,6069 ha składającej się z działek gruntu: nr działki *** o pow.0,5600 ha; opis użytku :grunty orne – RIII...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

156 486,67 zł

6,00 zł/m²

26 069 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Cena wywoławcza:

156 486,67 zł

6,00 zł/m²

26 069 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej Gmina Puchaczów, Ciechanki Łańcuchowskie, 21-013 Puchaczów, dla której V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowej niezabudowanej nr ewidencyjny *** o powierzchni 0,2100 ha położonej w miejscowości Ciechanki, gmina Puchaczów, powiat łęczyński teren gruntów zajętych pod łąki ŁIV.

Suma oszac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 502,50 zł

1,67 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2025-05-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

Cena wywoławcza:

3 502,50 zł

1,67 zł/m²

2 100 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Ciechanki Łańcuchowskie ,dz. nr ***/*** o pow. 0,5500 ha, 21-013 Puchaczów, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/00130676/7.
Opis nieruchomości:
Działka gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,5500 ha jest niezabudowana i nieogrodzna, stanowi łąkę o ksz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 258,75 zł

0,59 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2024-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Ciechanki

Cena wywoławcza:

3 258,75 zł

0,59 zł/m²

5 500 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości