Licytacje komornicze: grunty Zgórznica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI ZGÓRZNICA, GM. STOCZEK ŁUKOWSKI, OZNACZONA NR DZIAŁKI ***, DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY W ŁUKOWIE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KW O NUMERZE ***.

Działka nr *** o pow. 0,13 ha jest niezabudowana i położona jest w kompleksie terenów rolnych - łąk i pastwisk, gruntów ornych oraz terenów leśnych. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gruntowej nieurządzonej.

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

675 zł

2,25 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

675 zł

2,25 zł/m²

300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 725 zł

1,92 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

1 725 zł

1,92 zł/m²

900 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

43 050 zł

2,12 zł/m²

20 300 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

43 050 zł

2,12 zł/m²

20 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 400 zł

2,16 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

5 400 zł

2,16 zł/m²

2 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 775 zł

2,13 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

2 775 zł

2,13 zł/m²

1 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 250 zł

2,50 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łukowski, gm. Stoczek Łukowski, Zgórznica

Cena wywoławcza:

2 250 zł

2,50 zł/m²

900 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Zgórznica, 21...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości