Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

...odbędzie się 27.02.2026 r. w Starostwie
Powiatowym w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 9, pokój nr 104.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 23.02.2026 r. w wymaganej wysokości i do tego dnia winno znajdować się na koncie
Starostwa Powiatowego w Żaganiu - PKO Bank Polski S.A. 96 1020 5402 0000 0602 0336 8206. Wpłacone wadium przez uczestnika, który wygra przetarg zalicza
się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 345 zł

53,93 zł/m²

1 397 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

75 345 zł

53,93 zł/m²

1 397 m²

...odbędzie się 27.02.2026 r. w Starostwie
się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

...odbędzie się 27.02.2026 r. w Starostwie
się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 527 zł

47,81 zł/m²

1 768 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

84 527 zł

47,81 zł/m²

1 768 m²

...odbędzie się 27.02.2026 r. w Starostwie
się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ,Płoty, 66-016 Czerwieńsk, dla której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. pl. Słowiański 2, ZIELONA GÓRA, 65-958 ZIELONA GÓRA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1E/***/9.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana na którą składają się działki o numerach ***/2 (łąki i pastwiska), ***/15 (teren drogi publicznej), ***/2 (łąki i pastwiska) o łącznej powierzch...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

28 177,50 zł

9,95 zł/m²

2 833 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zielona Góra

Cena wywoławcza:

28 177,50 zł

9,95 zł/m²

2 833 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Dąbie, Nowy Zagór, Okrężna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. Okrężna, Nowy Zagór, 66-615 Dąbie, dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 32 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 24 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jedne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 375 zł

4,95 zł/m²

4 920 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Dąbie, Nowy Zagór, Okrężna

Cena wywoławcza:

24 375 zł

4,95 zł/m²

4 920 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działki nr: 551/10 o pow. ewid. 0.3166, nr: 551/8 o pow. ewid. 0.1165. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3332 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1047 ha; N/N - 0,2285 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

301 300 zł

90,43 zł/m²

3 332 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

301 300 zł

90,43 zł/m²

3 332 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Radęcin

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej /I piętro pokój nr 204/, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

54,29 zł/m²

2 763 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Radęcin

Cena wywoławcza:

150 000 zł

54,29 zł/m²

2 763 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

• dowodu wniesienia wadium,

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Milsko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Milsko działki nr: 142/2 o pow. ewid. 0.3600, nr: 142/4 o pow. ewid. 3.0180. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.3780 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4991 ha; RVI/R - 2,8789 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00094912/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

643 600 zł

19,05 zł/m²

33 780 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Milsko

Cena wywoławcza:

643 600 zł

19,05 zł/m²

33 780 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działki nr: 551/8 o pow. ewid. 0.1165, nr: 551/9 o pow. ewid. 0.0573, nr: 551/15 o pow. ewid. 0.0956. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1313 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1313 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 000 zł

124 zł/m²

1 313 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

163 000 zł

124 zł/m²

1 313 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działki nr: 551/8 o pow. ewid. 0.1165, nr: 551/18 o pow. ewid. 0.1292. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1458 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1458 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 800 zł

127 zł/m²

1 458 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

185 800 zł

127 zł/m²

1 458 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Bytnica, obręb Dobrosułów działka nr: 250/2 o pow. ewid. 6.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 6.1300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 2,2800 ha; RVI/R - 2,2700 ha; PsIV/Ps - 1,3100 ha; PsVI/Lz - 0,2700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00016276/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

422 100 zł

6,89 zł/m²

61 300 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Cena wywoławcza:

422 100 zł

6,89 zł/m²

61 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Bytnica, obręb Dobrosułów działki nr: 228/1 o pow. ewid. 4.0400, nr: 234/4 o pow. ewid. 0.3100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4.3500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2400 ha; RV/R - 2,0300 ha; PsIV/Ps - 0,6400 ha; Ls/Ls - 0,0400 ha; Lz/Lz - 1,4000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032061/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 300 zł

4,33 zł/m²

43 500 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Bytnica, Dobrosułów

Cena wywoławcza:

188 300 zł

4,33 zł/m²

43 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działka nr: 551/20 o pow. ewid. 0.1873. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1873 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1873 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 100 zł

130 zł/m²

1 873 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

243 100 zł

130 zł/m²

1 873 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działki nr: 551/13 o pow. ewid. 0.1326, nr: 551/8 o pow. ewid. 0.1165. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1492 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1492 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 200 zł

127 zł/m²

1 492 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

190 200 zł

127 zł/m²

1 492 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Zabór, obręb Zabór działka nr: 551/17 o pow. ewid. 0.1344. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1344 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1344 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093821/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 600 zł

130 zł/m²

1 344 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Zabór, Zabór

Cena wywoławcza:

174 600 zł

130 zł/m²

1 344 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości