Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Bojadła

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Bojadła, obręb Bojadła działka nr: 1459 o pow. ewid. 0.7409. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7409 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3586 ha; RVI/R - 0,3823 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00021613/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 200 zł

67,51 zł/m²

7 409 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Bojadła

Cena wywoławcza:

500 200 zł

67,51 zł/m²

7 409 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Grabowiec działka nr: 44/1 o pow. ewid. 0.4154. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4154 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1227 ha; RVI/R - 0,2927 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097706/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

355 200 zł

85,51 zł/m²

4 154 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Cena wywoławcza:

355 200 zł

85,51 zł/m²

4 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Buchałów działka nr: 130/4 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0100 ha; RV/R - 0,0200 ha; RVI/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093815/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Trzebiechów, obręb Swarzynice działka nr: 171/5 o pow. ewid. 0.1664. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1664 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1664 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028195/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żary

...odbędzie się w dniu 18 lutego 2026 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach.
Wadium wniesione w walucie polskiej w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Żarach:
PKO BP 34 1020 5402 0000 0302 0313 9094 do dnia 13 lutego 2026r.
W przypadku dokonania płatności w formie przelewu bankowego, wpłata winna nastąpić odpowiednio wcześniej, aby została ujawniona na rachunku
organizatora przetargu najpóźniej w dniu 13 lutego 2026r. Prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

265 zł/m²

16 998 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żary
Przetarg na działkę

Żary

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

265 zł/m²

16 998 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Żary
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 000 zł

4,03 zł/m²

17 600 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Cena wywoławcza:

71 000 zł

4,03 zł/m²

17 600 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 250 zł

26,75 zł/m²

3 037 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

81 250 zł

26,75 zł/m²

3 037 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 001 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 100 zł

4,32 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Cena wywoławcza:

47 100 zł

4,32 zł/m²

10 900 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 600 zł

4,36 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Cena wywoławcza:

43 600 zł

4,36 zł/m²

10 000 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubsko, 6

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 000 zł

87,24 zł/m²

2 728 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubsko, 6

Cena wywoławcza:

238 000 zł

87,24 zł/m²

2 728 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 002 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 600 zł

25,52 zł/m²

3 001 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości