Cena wywoławcza:

76 700 zł

25,53 zł/m²

3 004 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Jabłonów

Cena wywoławcza:

76 700 zł

25,53 zł/m²

3 004 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Prosta

...odbędzie się w dniu 20.02.2026 r. o godz. 12.00 w budynku przy ul. Licealnej 9 w Zielonej Górze w Sali Senatu (pom. 5 parter).
*** Przystępujący do przetargu zobowiązany jest wpłacić na konto Uniwersytetu Zielonogórskiego w Banku Millenium S.A. 96 1160 2202 0000 0002 2613 5079 wadium w wysokości 801 474,00 zł (słownie: osiemset jeden tysięcy czterysta siedemdziesiąt cztery złotych 00/100). Wadium musi znaleźć się na wskazanym koncie najpóźniej w dniu 17.02.2026 r.

W celu zapoznania się ze s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 029 480 zł

799 zł/m²

20 072 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Uniwersytet Zielonogórski
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Prosta

Cena wywoławcza:

16 029 480 zł

799 zł/m²

20 072 m²

W celu zapoznania się ze s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Uniwersytet Zielonogórski
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Łośno

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Kłodawa, obręb Łośno działka nr: 54/17 o pow. ewid. 0.2511. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2511 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1498 ha; RVI/Br - 0,1013 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00099823/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 700 zł

41,30 zł/m²

2 511 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Łośno

Cena wywoławcza:

103 700 zł

41,30 zł/m²

2 511 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Płomykowo działki nr: 60/2 o pow. ewid. 0.1500, nr: 59 o pow. ewid. 0.4100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5600 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100637/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

282 200 zł

50,39 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Cena wywoławcza:

282 200 zł

50,39 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Witnica, Dąbroszyn

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Witnica, obręb Dąbroszyn działka nr: 247/2 o pow. ewid. 0.0270. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0270 ha, w tym w użytkach (RIVb/S - 0,0270 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103487/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

20,37 zł/m²

270 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Witnica, Dąbroszyn

Cena wywoławcza:

5 500 zł

20,37 zł/m²

270 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Nowy Kisielin

...odbędzie się w dniu 18.02.2026 r. o godz. 12.00 w budynku przy ul. Licealnej 9 w Zielonej Górze w Sali Senatu (pom. 5 parter).
*** Przystępujący do przetargu zobowiązany jest wpłacić na konto Uniwersytetu Zielonogórskiego w Banku Millenium S.A. 96 1160 2202 0000 0002 2613 5079 wadium w wysokości: 100 536,00 zł (słownie: sto tysięcy pięćset trzydzieści sześć złotych 00/100)
*** Wadium musi znaleźć się na wskazanym koncie najpóźniej w dniu 16.02.2026 r.

W celu zapoznania się ze stanem formaln...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 005 360 zł

142 zł/m²

7 076 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Uniwersytet Zielonogórski
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Nowy Kisielin

Cena wywoławcza:

1 005 360 zł

142 zł/m²

7 076 m²

W celu zapoznania się ze stanem formaln...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Uniwersytet Zielonogórski
Przetarg na działkę

Nowogród Bobrzański

...odbędzie się dnia: 16 lutego 2026 r. w budynku Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie Bobrzańskim przy ul. Słowackiego 11, pok. nr 100.

Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje: _Referat gospodarki nieruchomościami, inwestycji i ochrony środowiska Urzędu Miasta Nowogród Bobrzański, ul Słowackiego 11, 66-010 Nowogród Bobrzański, pok. 207, tel.: 517886286, e-mail: __m.wojtowicz@nowogrodbobrz.pl__ _

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

67,96 zł/m²

103 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim
Przetarg na działkę

Nowogród Bobrzański

Cena wywoławcza:

7 000 zł

67,96 zł/m²

103 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim
Przetarg na działkę

Żary, Biedrzychowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 100 zł

4,24 zł/m²

12 529 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żary, Biedrzychowice

Cena wywoławcza:

53 100 zł

4,24 zł/m²

12 529 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

85,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

34 000 zł

85,00 zł/m²

400 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Wrzesiny

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

319 400 zł

5,26 zł/m²

60 722 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Brzeźnica, Wrzesiny

Cena wywoławcza:

319 400 zł

5,26 zł/m²

60 722 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 300 zł

4,42 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Cena wywoławcza:

24 300 zł

4,42 zł/m²

5 500 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 200 zł

28,27 zł/m²

4 889 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Cena wywoławcza:

138 200 zł

28,27 zł/m²

4 889 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Małomice, Śliwnik

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 900 zł

3,93 zł/m²

7 357 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Małomice, Śliwnik

Cena wywoławcza:

28 900 zł

3,93 zł/m²

7 357 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 300 zł

28,71 zł/m²

4 748 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, Niegosławice Zimna Brzeźnica

Cena wywoławcza:

136 300 zł

28,71 zł/m²

4 748 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Nowa Kopernia

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 300 zł

68,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Nowa Kopernia

Cena wywoławcza:

27 300 zł

68,25 zł/m²

400 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości