Przetargi: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Żary, Świerkowa

...odbędzie się w dniu 15 października 2025 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu
Miejskiego w Żarach. Wadium wniesione w walucie polskiej w wysokości 10% ceny wywoławczej należy
wpłacić na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Żarach: PKO BP 34 1020 5402 0000 0302 0313 9094 do dnia
10 października 2025r. W przypadku dokonania płatności w formie przelewu bankowego, wpłata winna
nastąpić odpowiednio wcześniej, aby została ujawniona na rachunku organizatora przetargu najpóźniej w dniu
10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarach
Przetarg na działkę

Żary, Świerkowa

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 100 m²

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

134 zł/m²

1 197 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarach
Przetarg na działkę

Żary, Jodłowa

Cena wywoławcza:

160 000 zł

134 zł/m²

1 197 m²

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

130 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarach
Przetarg na działkę

Żary, Rzemieślnicza

Cena wywoławcza:

260 000 zł

130 zł/m²

2 000 m²

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

131 zł/m²

1 985 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarach
Przetarg na działkę

Żary, Rzemieślnicza

Cena wywoławcza:

260 000 zł

131 zł/m²

1 985 m²

10 paźdz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarach
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 15 października 2025 roku o godzinie 900 w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Wadium w pieniądzu należy wnieść najpóźniej do dnia 9 października 2025 roku na konto nr 71 1020 5402 0000 0802 0365 8879 Gminy Nowa Sól – Miasto, PKO Bank Polski S.A. Datą dokonania wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy. W tytule wpłaty należy wpisać, że dotyczy ona wadium, podać nr obrębu i działki, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,21 zł/m²

6 390 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,21 zł/m²

6 390 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,27 zł/m²

6 370 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,27 zł/m²

6 370 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Cena wywoławcza:

155 000 zł

17,15 zł/m²

9 040 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

155 000 zł

17,15 zł/m²

9 040 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Cena wywoławcza:

117 000 zł

17,16 zł/m²

6 820 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

117 000 zł

17,16 zł/m²

6 820 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Cena wywoławcza:

105 000 zł

17,27 zł/m²

6 080 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

105 000 zł

17,27 zł/m²

6 080 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,21 zł/m²

6 390 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

17,21 zł/m²

6 390 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Czarnowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Czarnowo działka nr: 221 o pow. ewid. 1.2700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2700 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2000 ha; RIVb/R - 0,1800 ha; ŁIV/Ł - 0,1900 ha; ŁV/Ł - 0,7000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032352/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 900 zł

3,61 zł/m²

12 700 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Czarnowo

Cena wywoławcza:

45 900 zł

3,61 zł/m²

12 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Czarnowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Czarnowo działka nr: 335 o pow. ewid. 1.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2500 ha; RV/R - 0,0900 ha; RVI/R - 0,4100 ha; ŁIV/Ł - 0,3500 ha; W/W - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032352/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 200 zł

8,67 zł/m²

11 100 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Czarnowo

Cena wywoławcza:

96 200 zł

8,67 zł/m²

11 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Dobre

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb Dobre działka nr: 49 o pow. ewid. 0.8700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0600 ha; RVI/R - 0,8100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2k/00011559/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 210 zł

22,44 zł/m²

8 700 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Dobre

Cena wywoławcza:

195 210 zł

22,44 zł/m²

8 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Budoradz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb Budoradz działka nr: 37 o pow. ewid. 0.4100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2K/00011621/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

236 790 zł

57,75 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Budoradz

Cena wywoławcza:

236 790 zł

57,75 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Komorów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb Komorów działka nr: 31/4 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2K/00011566/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 600 zł

103 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Gubin, Komorów

Cena wywoławcza:

61 600 zł

103 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości