Przetargi: grunty gorzowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Lipowa

BURMISTRZ MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia o ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

( ulica )

Przetarg GP.0051.3.2026.AD , w dniu 08 maja 2026r. godz. 9.00

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 300 zł

176 zł/m²

845 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Lipowa

Cena wywoławcza:

148 300 zł

176 zł/m²

845 m²

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 500 zł

194 zł/m²

1 232 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Lipowa

Cena wywoławcza:

238 500 zł

194 zł/m²

1 232 m²

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

080101...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Bursztynowa

BURMISTRZ MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

podaje do publicznej wiadomości wyciągi z ogłoszeń o ustnych przetargach nieograniczonym na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

( ulica )

Przetarg GP.0051.1.2026.AD , w dniu 07 maja 2026r. godz. 9.00

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

0801...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 950 zł

142 zł/m²

1 125 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Bursztynowa

Cena wywoławcza:

159 950 zł

142 zł/m²

1 125 m²

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

0801...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

0801...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 700 zł

142 zł/m²

1 388 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Bursztynowa

Cena wywoławcza:

196 700 zł

142 zł/m²

1 388 m²

wadium płatne do dnia 04 maja 2026 r.

1

0801...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Łośno

...odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2026 roku o godzinie: 10:00 w sali nr 3 Urzędu Gminy Kłodawa przy ul. Gorzowskiej 40.

Wadium należy wpłacić w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Kłodawa ul. Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa, nr 78 8355 0009 0075 3762 2000 0004 najpóźniej do dnia 27 kwietnia 2026 r. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego gminy. Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości, pozostałym uczestnikom ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

55,11 zł/m²

1 361 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodawa, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Łośno

Cena wywoławcza:

75 000 zł

55,11 zł/m²

1 361 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodawa, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Zdroisko

...odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2026 roku o godzinie: 10:30 w sali nr 3 Urzędu Gminy Kłodawa przy ul. Gorzowskiej 40.

Wadium należy wpłacić w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Kłodawa ul. Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa, nr 78 8355 0009 0075 3762 2000 0004 najpóźniej do dnia 27 kwietnia 2026 r. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego gminy. Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości, pozostałym uczestnikom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

153 000 zł

102 zł/m²

1 498 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodawa, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Zdroisko

Cena wywoławcza:

153 000 zł

102 zł/m²

1 498 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodawa, pow. gorzowski, woj. lubuskie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Różanki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Kłodawa, obręb Różanki działka nr: 150/58 o pow. ewid. 0.0084. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0084 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0084 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00099820/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 zł

30,95 zł/m²

84 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Kłodawa, Różanki

Cena wywoławcza:

2 600 zł

30,95 zł/m²

84 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Marwice działka nr: 171/35 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00045359/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

46,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Cena wywoławcza:

9 200 zł

46,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Marwice działka nr: 256/1 o pow. ewid. 0.1342. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1342 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1342 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103903/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 100 zł

50,00 zł/m²

1 342 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Cena wywoławcza:

67 100 zł

50,00 zł/m²

1 342 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Marwice działka nr: 171/61 o pow. ewid. 0.0511. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0511 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0511 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00045359/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 700 zł

44,42 zł/m²

511 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Cena wywoławcza:

22 700 zł

44,42 zł/m²

511 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 60 o pow. ewid. 0.8000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1900 ha; ŁV/Ł - 0,2400 ha; PsIV/Ps - 0,3200 ha; W/W - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100641/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 300 zł

7,29 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

58 300 zł

7,29 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Kostrzyn nad Odrą, obręb Osiedle Drzewice działka nr: 164/4 o pow. ewid. 0.3792. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3792 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2138 ha; ŁVI/Ł - 0,1654 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00027726/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 900 zł

56,94 zł/m²

3 792 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą

Cena wywoławcza:

215 900 zł

56,94 zł/m²

3 792 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Marwice działka nr: 171/32 o pow. ewid. 0.0525. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0525 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0525 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00045359/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 300 zł

44,38 zł/m²

525 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Marwice

Cena wywoławcza:

23 300 zł

44,38 zł/m²

525 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 57 o pow. ewid. 0.8100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,5200 ha; ŁV/Ł - 0,2400 ha; W/W - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00009084/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 400 zł

3,75 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

30 400 zł

3,75 zł/m²

8 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Śródmieście

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Kostrzyn nad Odrą, obręb Śródmieście działka nr: 27 o pow. ewid. 0.7804. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7804 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2890 ha; RV/R - 0,4914 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00027727/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

652 300 zł

83,59 zł/m²

7 804 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kostrzyn nad Odrą, Śródmieście

Cena wywoławcza:

652 300 zł

83,59 zł/m²

7 804 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                          68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości