NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ZABUDOWANA

nieruchomość rolna zabudowana, w skład której wchodzi 11 działek gruntu oznaczonych w rejestrze gruntów numerami *** –2,67 ha, *** –1,75 ha, *** –1,72 ha, *** – *** –2,47 ha, *** –1,77 ha, *** –0,79 ha, *** –0,73 ha, *** –0,95 ha, *** –0,59 ha, *** –2,20 ha, w obrębie Strzegów, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie o łącznej powierzchni 18,57 ha, z czego działka nr *** zabudowana jest budynkiem o przeznaczeniu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

702 825 zł

3,78 zł/m²

185 700 m²

Termin: 2026-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Strzegów

Cena wywoławcza:

702 825 zł

3,78 zł/m²

185 700 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Koperno

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Koperno, 66-620 Gubin, dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piastowska 16, Gubin, 66-620 Gubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 12 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 225,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 225 zł

Termin: 2022-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Koperno

Cena wywoławcza:

9 225 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Koperno

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Koperno , 66-620 Gubin, dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piastowska 16, Gubin, 66-620 Gubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 14 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 11 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 025 zł

Termin: 2022-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Koperno

Cena wywoławcza:

11 025 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Witaszkowo

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Witaszkowo , 66-620 Gubin, dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piastowska 16, Gubin, 66-620 Gubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 430 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 322 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3,00 zł/m²

96 100 m²

Termin: 2021-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krośnieński, gm. Gubin, Witaszkowo

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3,00 zł/m²

96 100 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości