Przetargi: grunty gm. Międzyrzecz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 2

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Międzyrzecz - 2 działka nr: 19 o pow. ewid. 0.6578. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6578 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0261 ha; RIVa/R - 0,6317 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00047572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

751 800 zł

114 zł/m²

6 578 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 2

Cena wywoławcza:

751 800 zł

114 zł/m²

6 578 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Szumiąca działka nr: 204/2 o pow. ewid. 0.1151. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1151 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0714 ha; RVI/R - 0,0437 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00024674/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 300 zł

35,01 zł/m²

1 151 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Cena wywoławcza:

40 300 zł

35,01 zł/m²

1 151 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...trzeciej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

informuję o trzeciej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Wysoka, w gminie Międzyrzecz, stanowiącej własność ***.

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnymi: ***/5 o powierzchni 0,0948 hektara wraz z udziałem 1/7 do wydzielonej działki nr ***/7, stanowiącej drogę wewnętrzną o powierzchni 0,2294 hektara.

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obowiązu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 135,80 zł

66,60 zł/m²

948 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

63 135,80 zł

66,60 zł/m²

948 m²

...trzeciej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...trzeciej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnymi: ***/4 o powierzchni 0,0895 hektara wraz z udziałem 1/7 do wydzielonej działki nr ***/7, stanowiącej drogę wewnętrzną o powierzchni 0,2294 hektara.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 606,30 zł

66,60 zł/m²

895 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

59 606,30 zł

66,60 zł/m²

895 m²

...trzeciej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kęszyca

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Kęszyca działka nr: 429 o pow. ewid. 0.0530. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0530 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0530 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00047565/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 900 zł

60,19 zł/m²

530 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kęszyca

Cena wywoławcza:

31 900 zł

60,19 zł/m²

530 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

informuję o drugiej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Wysoka, w gminie Międzyrzecz, stanowiącej własność Pana***

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obowiąz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 992,40 zł

71,72 zł/m²

948 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

67 992,40 zł

71,72 zł/m²

948 m²

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

informuję o drugiej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Wysoka, w gminie Międzyrzecz, stanowiącej własność Pana ***.

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obowi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 191,40 zł

71,72 zł/m²

895 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

64 191,40 zł

71,72 zł/m²

895 m²

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

informuję o pierwszej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Wysoka, w gminie

Międzyrzecz, stanowiącej własność ***

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnymi: ***/3 o powierzchni 0,0930 hektara wraz z udziałem 1/7 do wydzielonej działki nr ***/7, stanowiącej drogę wewnętrzną o powierzchni 0,2294 hektara.

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 466 zł

76,85 zł/m²

930 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

71 466 zł

76,85 zł/m²

930 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Międzyrzecz, stanowiącej własność ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Międzyrzecz, stanowiącej własność***
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym: ***/1 o powierzchni 0,1046 hektara wraz z udziałem 1/7 do wydzielonej działki nr ***/7, stanowiącej drogę wewnętrzną o powierzchni 0,2294 hektara.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 484,50 zł

72,16 zł/m²

1 046 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

75 484,50 zł

72,16 zł/m²

1 046 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Międzyrzecz, stanowiącej własność***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

...pierwszej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Wysoka, w gminie Międzyrzecz, stanowiącej własność ***

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodaro-wania przestrzennego.

Według ewiden...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 702 zł

39,97 zł/m²

2 294 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

91 702 zł

39,97 zł/m²

2 294 m²

Według ewiden...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Międzyrzecz, stanowiącej własność ***

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnymi: ***/2 o powierzchni 0,1096 hektara wraz z udziałem 1/7 do wydzielonej działki

nr ***/7, stanowiącej drogę wewnętrzną o powierzchni 0,2294 hektara.

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 092,75 zł

72,16 zł/m²

1 096 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

79 092,75 zł

72,16 zł/m²

1 096 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Międzyrzecz, stanowiącej własność ***

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Bukowiec działka nr: 128/61 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00022404/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 zł

24,50 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Cena wywoławcza:

4 900 zł

24,50 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 2

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Międzyrzecz - 2 działka nr: 704/3 o pow. ewid. 0.0519. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0519 ha, w tym w użytkach (B/B - 0,0519 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00023061/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

522 750 zł

1 007 zł/m²

519 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 2

Cena wywoławcza:

522 750 zł

1 007 zł/m²

519 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Kaława działka nr: 381/52 o pow. ewid. 0.0499. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0499 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0499 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 24243. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 400 zł

24,85 zł/m²

499 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Cena wywoławcza:

12 400 zł

24,85 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 1

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Międzyrzecz - 1 działki nr: 3/12 o pow. ewid. 0.1505, nr: 3/9 o pow. ewid. 0.1366. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1533 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1533 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00029931/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

153 000 zł

99,80 zł/m²

1 533 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, 1

Cena wywoławcza:

153 000 zł

99,80 zł/m²

1 533 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości