Przetargi: grunty gm. Ośno Lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Sienno działka nr: 93/1 o pow. ewid. 0.4500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023287/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 800 zł

11,96 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Cena wywoławcza:

53 800 zł

11,96 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Sienno działka nr: 28/5 o pow. ewid. 0.0504. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0504 ha, w tym w użytkach (B/B - 0,0504 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00028571/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

16,87 zł/m²

504 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Cena wywoławcza:

8 500 zł

16,87 zł/m²

504 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Makowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 14.10.2025 r. o godz. 10:30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 400 zł

140 zł/m²

1 249 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Makowa

Cena wywoławcza:

174 400 zł

140 zł/m²

1 249 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Magnoliowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 14.10.2025 r. o godz. 12:00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 500 zł

223 zł/m²

760 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Magnoliowa

Cena wywoławcza:

169 500 zł

223 zł/m²

760 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Słonecznikowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, 14.10.2025 r. o godz. 11:00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

294 400 zł

140 zł/m²

2 109 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Słonecznikowa

Cena wywoławcza:

294 400 zł

140 zł/m²

2 109 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Makowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 14.10.2025 r o godz. 10:00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 100 zł

140 zł/m²

1 433 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Makowa

Cena wywoławcza:

200 100 zł

140 zł/m²

1 433 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Magnoliowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 14.10.2025 r. o godz. 12:30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 500 zł

223 zł/m²

854 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Magnoliowa

Cena wywoławcza:

190 500 zł

223 zł/m²

854 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, 1 maja

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 14.10.2025 r. o godz. 11:30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

211 zł/m²

1 662 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, 1 maja

Cena wywoławcza:

350 000 zł

211 zł/m²

1 662 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

16,87 zł/m²

504 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Sienno

Cena wywoławcza:

8 500 zł

16,87 zł/m²

504 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 48 o pow. ewid. 0.2516. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2516 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2042 ha; PsIV/Ps - 0,0474 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 600 zł

23,69 zł/m²

2 516 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

59 600 zł

23,69 zł/m²

2 516 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 02.09.2025 godz. 1000
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium, które należy wpłacić w kasie Urzędu Miejskiego lub na konto
BS Ośno Lubuskie 85 8369 0008 0000 0589 2000 0400 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 29.08.2025 r. wymagana kwota znajdowała
się w kasie lub na koncie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 600 000 zł

60,14 zł/m²

93 116 m²

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

Cena wywoławcza:

5 600 000 zł

60,14 zł/m²

93 116 m²

się w kasie lub na koncie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 02.09.2025 o godz. 1300
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium, które należy wpłacić Urzędu na konto BS Ośno Lubuskie 85
8369 0008 0000 0589 2000 0400 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 29.08.2025 r. wymagana kwota znajdowała na koncie Urzędu
Miejskiego. Za datę wniesienia wadium przyjmuje się dzień uznania w/w kwoty na podanym rachunku bankowym. W tytule wpłaty należy
d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

798 000 zł

51,98 zł/m²

15 353 m²

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

Cena wywoławcza:

798 000 zł

51,98 zł/m²

15 353 m²

d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 02.09.2025 godz. 1100...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 700 000 zł

60,50 zł/m²

94 215 m²

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

Cena wywoławcza:

5 700 000 zł

60,50 zł/m²

94 215 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, dnia 02.09.2025 o godz. 12:00
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

798 000 zł

51,98 zł/m²

15 353 m²

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Grabno

Cena wywoławcza:

798 000 zł

51,98 zł/m²

15 353 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Ogrodowa

...odbędzie się w sali posiedzeń, na I piętrze Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium, które należy wpłacić Urzędu na konto
BS Ośno Lubuskie 85 8369 0008 0000 0589 2000 0400 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 22.08.2025 r.
wymagana kwota znajdowała na koncie Urzędu Miejskiego. Za datę wniesienia wadium przyjmuje się dzień uznania
w/w kwoty na podanym rachunku bankowym. W tytule wpłaty należy dokładnie określić której nieru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

117 zł/m²

1 193 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
Przetarg na działkę

Ośno Lubuskie, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

140 000 zł

117 zł/m²

1 193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ośno Lubuskie
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości