Licytacje komornicze: grunty Licheń

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 66-500 Licheń, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rynek 2-3, Strzelce Kraj., 66-500 Strzelce Kraj.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 5 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 3 975,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 975 zł

173 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

3 975 zł

173 zł/m²

23 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***/1, 66-500 Licheń, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rynek 2-3, Strzelce Kraj., 66-500 Strzelce Kraj.) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1K/***/6.

Suma oszacowania wynosi 63 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 42 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 000 zł

1 183 zł/m²

36 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

42 000 zł

1 183 zł/m²

36 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***/***, 66-500 ***, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Rynek 2-3, Strzelce Kraj., 66-500 Strzelce Kraj.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 63 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 47 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

47 250 zł

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Licheń

Cena wywoławcza:

47 250 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości