O G Ł A S Z A

Ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Słońsk

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 820 zł

69,90 zł/m²

1 471 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

102 820 zł

69,90 zł/m²

1 471 m²

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 860 zł

69,90 zł/m²

1 586 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

110 860 zł

69,90 zł/m²

1 586 m²

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 710 zł

106 zł/m²

1 198 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

126 710 zł

106 zł/m²

1 198 m²

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 620 zł

73,66 zł/m²

1 013 m²

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

74 620 zł

73,66 zł/m²

1 013 m²

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 620 zł

73,66 zł/m²

1 013 m²

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

74 620 zł

73,66 zł/m²

1 013 m²

Termin przetargu

1.

Słońsk

1283/2

0,1013

GW1U/00022283/4

74.620,00

10.000,00

29.10.2024r. Godz. 10.30

2

Ownice

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

...odbędzie się 16 października 2024 r w Urzędzie Gminy w Słońsku

- godz. 11.00 na sprzedaż działki nr 274/3, - godz. 11.15 sprzedaż działkj nr 274/4, - godz. 11.30 sprzedaż działek nr 274/5 i 274/6

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Informacja o miejscu wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu: tablica ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Słońsku, BIP Urzędu Gminy Słońsk - - bip.slonsk.pl .Szczegółowych informacji dotyczących przetargu można uzyskać w Urzędzie G...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 510 zł

69,90 zł/m²

2 096 m²

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

Cena wywoławcza:

146 510 zł

69,90 zł/m²

2 096 m²

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 750 zł

69,90 zł/m²

2 128 m²

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

Cena wywoławcza:

148 750 zł

69,90 zł/m²

2 128 m²

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 620 zł

69,90 zł/m²

2 026 m²

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice, Leśna

Cena wywoławcza:

141 620 zł

69,90 zł/m²

2 026 m²

Termin wpłaty wadium - 11 października 2024r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 197/1 o pow. ewid. 0.1762. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1762 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0555 ha; RVI/Br - 0,1207 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 300 zł

15,49 zł/m²

1 762 m²

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

27 300 zł

15,49 zł/m²

1 762 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 259 o pow. ewid. 0.1869. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1869 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1296 ha; ŁIV/Ł - 0,0573 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

4,76 zł/m²

1 869 m²

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

8 900 zł

4,76 zł/m²

1 869 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Torzym

DN.II.7740.7.2.2024

Wyciąg z ogłoszenia o przetargach

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

informuje

że na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (parter), na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego _www.lubuskie.pl_ oraz na stronie internetowej Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego _www.bip.lubuskie.pl_ zostały umieszczone treści ogłoszeń przetargowych, na sprzedaż nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 880 zł

47,57 zł/m²

1 448 m²

Termin: 2024-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

68 880 zł

47,57 zł/m²

1 448 m²

DN.II.7740.7.2.2024

Wyciąg z ogłoszenia o przetargach

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

informuje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Wyciąg z ogłoszenia o przetargach

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

informuje

że na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (parter), na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego _www.lubuskie.pl_ oraz na stronie internetowej Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego _www.bip.lubuskie.pl_ zostały umieszczone treści ogłoszeń przetargowych, na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Woj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 940 zł

47,40 zł/m²

2 024 m²

Termin: 2024-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

95 940 zł

47,40 zł/m²

2 024 m²

Wyciąg z ogłoszenia o przetargach

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

informuje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Sulęcin, I

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Sulęcin I działka nr: 478/3 o pow. ewid. 0.0332. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0332 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0332 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022600/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 300 zł

76,20 zł/m²

332 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sulęcin, I

Cena wywoławcza:

25 300 zł

76,20 zł/m²

332 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Lemierzyce działka nr: 537/1 o pow. ewid. 1.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1300 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,4000 ha; N/N - 0,7300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022730/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 700 zł

3,16 zł/m²

11 300 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

Cena wywoławcza:

35 700 zł

3,16 zł/m²

11 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Lemierzyce działka nr: 716/1 o pow. ewid. 3.3100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3.3100 ha, w tym w użytkach (N/N - 3,3100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022730/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 300 zł

3,33 zł/m²

33 100 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Lemierzyce

Cena wywoławcza:

110 300 zł

3,33 zł/m²

33 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
1                         56
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości