Przetargi: grunty sulęciński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Krasnołęg

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Krzeszyce, obręb Krasnołęg działka nr: 59 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022804/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,60 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Krzeszyce, Krasnołęg

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,60 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Słońsk działka nr: 1197/3 o pow. ewid. 1.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,5300 ha; RV/R - 0,5700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022734/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

445 750 zł

40,52 zł/m²

11 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Słońsk

Cena wywoławcza:

445 750 zł

40,52 zł/m²

11 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 229/1 o pow. ewid. 0.3528. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3528 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0826 ha; RIVb/Br - 0,2702 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 500 zł

50,60 zł/m²

3 528 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

178 500 zł

50,60 zł/m²

3 528 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Głuchowo

Ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej , stanowiącej własność Gminy Słońsk

Nr kw

1.

Głuchowo

68

1,51

68.920,00

10.000,00

GW!U/00022279/3

Termin przetargu- 17 kwietnia 2026r.

Termin wpłaty wadium - 10 kwietnia 2026r. Informacja o miejscu wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu : tablica ogłoszeń w siedzib...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 920 zł

4,56 zł/m²

15 100 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Głuchowo

Cena wywoławcza:

68 920 zł

4,56 zł/m²

15 100 m²

Nr kw

1.

Głuchowo

68

1,51

68.920,00

10.000,00

GW!U/00022279/3

Termin przetargu- 17 kwietnia 2026r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Słońsk
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż
n/w nieruchomości, stanowiących własność Województwa Lubuskiego

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/47,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1030
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

57 280,00

Wysokość
wadium
(zł)

5 728,00

Przedmio...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 280 zł

55,61 zł/m²

1 030 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

57 280 zł

55,61 zł/m²

1 030 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/47,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1030
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

57 280,00

Wysokość
wadium
(zł)

5 728,00

Przedmio...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/46
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1160
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

63 600,00

Wysokość
wadium
(zł)

6 360,00

Przedmi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 600 zł

54,83 zł/m²

1 160 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

63 600 zł

54,83 zł/m²

1 160 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/46
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1160
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

63 600,00

Wysokość
wadium
(zł)

6 360,00

Przedmi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/40,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1160
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

65 730,00

Wysokość
wadium
(zł)

6 573,00

Przedmi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 730 zł

56,66 zł/m²

1 160 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

65 730 zł

56,66 zł/m²

1 160 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numer
działki

732/40,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,1160
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

65 730,00

Wysokość
wadium
(zł)

6 573,00

Przedmi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Garbicz

BURMISTRZ MIASTA I GMINY TORZYM

ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Torzym. Przedmiot przetargu stanowi:

L.p.

LOKALIZACJA,

obręb

geodezyjny

Położenie

DZIAŁKA

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Cena wywoławcza:

138 630 zł

160 zł/m²

868 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Garbicz

Cena wywoławcza:

138 630 zł

160 zł/m²

868 m²

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Cena wywoławcza:

105 380 zł

99,89 zł/m²

1 055 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Gądków Wielki

Cena wywoławcza:

105 380 zł

99,89 zł/m²

1 055 m²

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Cena wywoławcza:

90 000 zł

61,94 zł/m²

1 453 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

90 000 zł

61,94 zł/m²

1 453 m²

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/38,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0872
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

49 600,00

Wysokość
wadium
(zł)
4 960,00

Przedmiotem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 600 zł

56,88 zł/m²

872 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

49 600 zł

56,88 zł/m²

872 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/38,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0872
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)

49 600,00

Wysokość
wadium
(zł)
4 960,00

Przedmiotem ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/37,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)
0,0881
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
50 000,00

Wysokość
wadium
(zł)
5 000,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

56,75 zł/m²

881 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

50 000 zł

56,75 zł/m²

881 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/37,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)
0,0881
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
50 000,00

Wysokość
wadium
(zł)
5 000,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/36,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0867
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
49 300,00

Wysokość
wadium
(zł)
4 930,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 300 zł

56,86 zł/m²

867 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

49 300 zł

56,86 zł/m²

867 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/36,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0867
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
49 300,00

Wysokość
wadium
(zł)
4 930,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/35,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0847
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
48 350,00

Wysokość
wadium
(zł)
4835,00

Przedmiotem prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 350 zł

57,08 zł/m²

847 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

48 350 zł

57,08 zł/m²

847 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/35,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0847
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
48 350,00

Wysokość
wadium
(zł)
4835,00

Przedmiotem prze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/34,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0870
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
51 000,00

Wysokość
wadium
(zł)
5 100,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 000 zł

58,62 zł/m²

870 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Przetarg na działkę

Torzym

Cena wywoławcza:

51 000 zł

58,62 zł/m²

870 m²

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż

Położenie
nieruchomości
Torzym,
obręb 0073 Torzym

Numery
działki
732/34,
udział
1/10 w
działce
732/39

Numer
Księgi Wieczystej

GW1U/00021327/8
GW1U/00031154/7

Powierzchnia
działki
(ha)

0,0870
0,1070

Cena
wywoławcza
nieruchomości
brutto
(zł)
51 000,00

Wysokość
wadium
(zł)
5 100,00

Przedmiotem prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
1                         56
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości